Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРЕМ ДОДАВАННЯ ДО РОЗВЯЗАННЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ

ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРЕМ ДОДАВАННЯ ДО РОЗВЯЗАННЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ

Назва:
ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРЕМ ДОДАВАННЯ ДО РОЗВЯЗАННЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,19 KB
Завантажень:
409
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національна академія наук України
Інститут проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного
Денисова Тетяна Володимирівна
УДК 539.3
ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРЕМ ДОДАВАННЯ ДО
РОЗВЯЗАННЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ
01.02.04 - механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському державному економічному університеті. Міністерство освіти та науки України.
Науковий керівник: кандидат фізико-математичних наук,
доцент Бузько Ярослав Павлович,
Харківський державний економічний університет,
завідувач кафедри вищої математики
Офіційні опоненти: доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
Янютін Євген Григорович,
Інститут проблем машинобудування
ім. А.М. Підгорного НАН України,
головний науковий співробітник;
доктор технічних наук,
доцент Плевако Володимир Павлович,
Харківська державна академія
технології та організації харчування,
професор кафедри механіки.
Провідна установа: Одеський державний політехнічний університет,
кафедра "Динаміка, міцність машин та опір матеріалів",
Міністерство освіти та науки України, м. Одеса.
Захист дисертації відбудеться " 12 " жовтня 2000 року о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.180.01 в Інституті проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України в аудиторії № 1112 за адресою: 61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського, 2/10.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Інституту проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Дм. Пожарського, 2/10.
Автореферат розісланий " 10 " вересня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Зайцев Б.П.
 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Просторові задачі теорії пружності для областей, які обмежені декількома граничними поверхнями, утворюють, порівняно з іншими, мало вивчений клас задач механіки деформівного твердого тіла. Головним чином це відноситься до різних задач концентрації напружень навколо порожнин, включень, розрізів, контактних задач з багатозв’язною областю контакту та інших задач.
Питання дослідження таких задач набувають особливу важливість у зв’язку з побудовою більш точних моделей деформування пружного тіла, які б враховували механічні та геометричні неоднорідності. У першу чергу це відноситься до механіки композитних матеріалів, яка в наш час швидко розвивається.
З іншого боку, необхідність розв’язання задач цього класу диктується великою практичною важливістю дослідження концентрацій напружень навколо тріщин, порожнин, жорстких включень і підкріплень при розрахунках на міцність та проектуванні різних конструкцій і споруд в машинобудуванні та будівництві.
Особливий інтерес набувають задачі, що пов’язані з виявленням особливостей взаємного впливу декількох концентраторів напружень, зокрема, декількох штампів на пружному півпросторі.
В зв’язку з цим дослідження нових задач теорії пружності для багатозв’язних областей та розробка їх методів розв’язання є актуальними проблемами механіки деформівного твердого тіла. Ці проблеми становлять предмет досліджень даної дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота над дисертацією тісно пов’язана з науковими дослідженнями, що проводяться на кафедрі вищої математики Харківського державного економічного університету за темою комплексної науково-дослідницької програми "Математичне моделювання економічних процесів та фізичних полів" на 1995-2000 рр.
Мета і задачі дослідження. На основі відомих теорем додавання гармонічних функцій розробити методи розв’язання при відсутності тертя нових контактних задач: а) про вплив додаткового навантаження, що розташоване поза штампом, на контактні напруження під концентричним кільцевим штампом; б) про тиск на пружний півпростір ексцентричного кільцевого штампу; в) про тиск декількох кругових штампів.
Отримати метод розв’язання мішаної задачі кручення круговим штампом пружного півпростору з параболоідальним включенням з іншого пружного матеріалу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЗАСТОСУВАННЯ ТЕОРЕМ ДОДАВАННЯ ДО РОЗВЯЗАННЯ ЗАДАЧ ТЕОРІЇ ПРУЖНОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок