Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНІ СКЛАДОВІ МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ ОПЕРАТОРІВ У СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

ЕКОНОМІЧНІ СКЛАДОВІ МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ ОПЕРАТОРІВ У СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

Назва:
ЕКОНОМІЧНІ СКЛАДОВІ МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ ОПЕРАТОРІВ У СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,80 KB
Завантажень:
299
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень
ОРЛОВА ОЛЬГА ВАСИЛІВНА
УДК 338.47:338.24
ЕКОНОМІЧНІ СКЛАДОВІ МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ ОПЕРАТОРІВ
У СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ
Спеціальність 08.07.04 – економіка транспорту і звязку
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії звязку ім. О.С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Гранатуров Володимир Михайлович,
Одеська національна академія звязку ім. О.С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України,
завідувач кафедри управління проектами
та системного аналізу
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Стрій Любов Олексіївна,
Одеська національна академія звязку ім. О.С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України,
професор кафедри економічної теорії
кандидат економічних наук, доцент
Кислий Валерій Миколайович,
Київський університет економіки і технологій
транспорту Міністерства транспорту та звязку
України, декан фінансово-економічного факультету
Провідна установа Інститут економічного прогнозування НАН України,
відділ технологічного прогнозування та інноваційної
політики, м. Київ
Захист відбудеться 25 листопада 2005 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 41.177.01 в Інституті проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, Україна, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України за адресою: 65044, Україна, м. Одеса, Французький бульвар, 29.
Автореферат розісланий “ 21 ” жовтня 2005 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Моліна
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Галузь зв’язку є однією із найважливіших галузей економіки України, яка чинить значний вплив на соціально-економічний розвиток суспільства.
Міжнародний досвід свідчить, що розвиток та підвищення ефективності функціонування галузі звязку слід розглядати як сучасний важіль, що надає можливість трансформувати стратегії розвитку, засіб, який можна використати практично в усіх галузях, а також новітній та потужний ресурс для економічного зростання держави.
Як показує практика, розвиток та ефективність функціонування галузі, як і економіки країни в цілому, стримується внаслідок недосконалого організаційно-економічного механізму управління.
Основи теорії побудови економічного механізму управління у галузі звязку були розглянуті в працях відомих учених-зв’язківців І.О. Подгоро-децького та О.С. Срапіонова, в яких було сформульовано принципи та методи побудови і розвитку системи економічних відносин між операторами з урахуванням специфіки цієї сфери діяльності. Проте радикальні організаційні та структурні перетворення в галузі призвели до того, що діючий до цього механізм, який регулював економічні взаємовідносини між операторами звязку, з різних причин виявився неприйнятним.
Як наслідок, активізувались дослідження, спрямовані на розвиток та удосконалення економічного механізму управління в цій сфері. Суттєвий внесок у вирішення цієї проблеми зробили наукові праці Г.С Артемєвої, Е.О. Голубицької, Г.М. Жигульської, Н.П. Резнікової та ін. Разом з тим, як показує аналіз, виконані на даний час розробки не завжди можуть бути ефективним інструментом для розв’язання практичних задач.
Вказані обставини визначають актуальність вибраної теми дослідження, яка присвячена удосконаленню механізму економічної взаємодії операторів у процесі надання телекомунікаційних послуг.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертації відповідає плану наукових досліджень Одеського науково-дослідного інституту зв’язку (ОНДІЗ) та Українського науково-дослідного інституту радіо та телебачення (УНДІРТ). Положення дисертаційної роботи, за безпосередньої участі її автора, використано при виконанні НДР –“Розробка моделі обліку фактичних витрат операторів, які надають загальнодоступні телекомунікаційні послуги, на прикладі досвіду країн – учасниць ЄС”, шифр “Модель”(номер державної реєстрації 0104U004673) та “Розроблення методики оцінки вартості використання каналів для потреб мовлення”, шифр “РДК”(номер державної реєстрації 0104U004645).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНІ СКЛАДОВІ МЕХАНІЗМУ ВЗАЄМОДІЇ ОПЕРАТОРІВ У СФЕРІ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЙ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок