Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ задач контролю й управління електроенергетичним комплексом

МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ задач контролю й управління електроенергетичним комплексом

Назва:
МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ задач контролю й управління електроенергетичним комплексом
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,83 KB
Завантажень:
364
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ РАДІОЕЛЕКТРОНІКИ
Кудрявцева Марина Сергіївна
УДК 007.51
МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ задач контролю
й управління електроенергетичним комплексом
Спеціальність 05.13.06 – інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному
університеті радіоелектроніки
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Левикін Віктор Макарович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки,
завідувач кафедри інформаційних
управляючих систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Федорович Олег Євгенович,
Національний аерокосмічний університет
ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»,
завідувач кафедри інформаційних
управляючих систем.
доктор технічних наук, професор
Тевяшев Андрій Дмитрович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки,
завідувач кафедри прикладної математики.
Захист відбудеться 21.05. 2008 р. о 13-ї годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою:
61166, м. Харків, пр. Леніна, 14. тел.: (057) 702–14–82
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, пр. Леніна, 14.
Автореферат розісланий 20.04. 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Чалий С.Ф.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Основними проблемами сучасного рівня розвитку української електроенергетики є відставання по ряду технологій, по технічному рівню електрообладнання і систем управління. В умовах набуваємих роками технічних недоглядів, організаційних помилок, недостатнього контролю за обладнанням і недостатнього підготування персоналу не видається можливим використовувати загальновідомі методи підвищення надійності функціонування електроенергетичного комплексу, який містить в собі сукупність основного та допоміжного обладнання, машин, апаратів, ліній, призначених для виробництва, перетворення, передавання, розподілення електричної енергії, а також сукупність персоналу, що обслуговує дане обладнання.
Великий внесок в розвиток моделей, методів, інструментальних засобів формального опису реальних об’єктів, процесів їх функціонування, обробки інформації, що містить нечіткі дані, імітаційного моделювання внесли дослідження вчених: В.М. Глушкова, М.П. Бусленка, І.Б. Сироджа, Ю.П. Шабанова-Кушнаренко. Дослідженню проблем підвищення безвідмовності й безаварійності роботи електроенергетичного обладнання, функціонування та управління технічними системами в аварійних ситуаціях присвячені роботи В.А. Венікова, А.С. Яндульского, М.І. Воропая, М.Г. Сухарєва, А.Д. Тевяшева.
Оцінка реального стану енергетичного обладнання, своєчасне виявлення порушень його роботи за рахунок проведення організаційних і технічних заходів є важливішими науково-технічними задачами. Тому актуальною є розробка математичних моделей та інструментальних засобів автоматизації виконання функцій організаційного управління електроенергетичного комплексу для вибору можливих шляхів запобігання або локалізації аварій й поновлення режиму роботи обладнання.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалася автором на кафедрі інформаційних управляючих систем Харківського національного університету радіоелектроніки в межах госпдоговірної НДР «Розробка підсистеми оперативного контролю стану електроенергетичного обладнання в ДП НЕК «Укренерго» (№ держ. реєстрації: 0105U004525) за договором №05-23 від 01.06.2005 р., замовник – ТОВ «Резонанс». Автор дисертації є відповідальним виконавцем роботи за договором.
Мета і завдання досліджень. Метою дисертаційної роботи є розробка моделей та інструментальних засобів задач автоматизованого контролю й управління електроенергетичним комплексом, що забезпечують підвищення ефективності експлуатації електроенергетичного обладнання, профілактичних і діагностичних заходів для запобігання аварій і відмов.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МОДЕЛІ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ задач контролю й управління електроенергетичним комплексом

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок