Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПЕРАТИВНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ВТРАТ АКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ НА КОРОНУ У ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ЗМІННОГО СТРУМУ

ОПЕРАТИВНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ВТРАТ АКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ НА КОРОНУ У ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ЗМІННОГО СТРУМУ

Назва:
ОПЕРАТИВНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ВТРАТ АКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ НА КОРОНУ У ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ЗМІННОГО СТРУМУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,40 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
ВОЛХОНСЬКИЙ АНДРІЙ СЕРГІЙОВИЧ
УДК 621.311.1: 519.876.5
 
ОПЕРАТИВНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ВТРАТ АКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ НА КОРОНУ У ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ЗМІННОГО СТРУМУ
Спеціальність 05.14.02 – електричні станції, мережі і системи
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ–2007


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у відділі моделювання електроенергетичних об’єктів і систем Інституту електродинаміки НАН України, м. Київ.
Науковий керівник | | кандидат технічних наук, старший науковий співробітник Черненко Павло Олексійович, Інститут електродинаміки НАН України, старший науковий співробітник відділу моделювання електроенергетичних об’єктів і систем.
Офіційні опоненти: | | доктор технічних наук, професор Праховник Артур Веніамінович, директор Інституту енергозбереження та енергоменеджменту Національного технічного університету України “КПІ” МОН України;– | | кандидат технічних наук, с.н.с., доцент Тугай Юрій Іванович,
Інститут електро-динаміки НАН України, провідний науковий
співробітник відділу оптимізації систем електропостачання.
Провідна установа | | Вінницький національний технічний університет МОН України
(кафедра електричних станцій та систем), м. Вінниця.
Захист дисертації відбудеться ’’06’’ червня 2007 року об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.187.03 в Інституті електродинаміки НАН України за адресою: 03680, м. Київ-57, просп. Перемоги, 56, тел. .
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України (03680, м. Київ-57, проспект Перемоги, 56).
Автореферат розіслано 04 травня 2007 року
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради В.О. Саратов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Протягом тривалого часу в Україні і за кордоном, провадяться дослідження, спрямовані на розробку ефективних методів виміру, розрахунку і оцінки втрат активної потужності на корону у високовольтних повітряних лініях (ВПЛ) електропередач змінного струму. Великий внесок у вирішення теоретичних і практичних проблем, зв'язаних з короною, внесли: Г.Н. Александров, А.Б. Баламетов, Н.Б. Богданова, Н.П. Ємельянов, М.М. Зіцер, В.Д. Кравченко, В.І. Левітов, В.І. Попков, Л.І. Сиротинський, А.І. Тамазов, Н.Н. Тиходєєв, P.A.R. Bartenstein, L. Boulet, F.M. Cahen, J.M. Carteron, J.J. Clade, A.H. Foley, C.H. Gary, R. Holm, B.J. Jakubczyk, R.C.A.O. Mayr, O. Nigol, F.F.W. Peek та інші.
У результаті проведених досліджень, узагальнення експериментального матеріалу була створена теорія корони змінного струму, отримані характеристики корони, запропоновані формули для розрахунків середніх, середньорічних, максимальних втрат потужності на корону, розроблені методи і прилади їхнього виміру.
Однак, існуючі методики для визначення втрат активної потужності на корону побудовані на ряді припущень і спрощень, пов'язаних з детермінованим представленням чинників, що впливають на корону (конструктивних, метеорологічних, режимних), а також незмінності пасивних параметрів ВПЛ, що вносить похибки в результати розрахунків при плануванні режимів електроенергетичних систем (ЕЕС) і їхньому оперативному керуванні.
У той же час відомо, що для ефективного оперативного керування ЕЕС необхідно враховувати реальні втрати активної потужності на корону, а при оперативній оптимізації режимів використовувати реальні залежності втрат активної потужності на корону від напруги.
Одержання реальних величин втрат активної потужності на корону шляхом їхніх прямих вимірів на високовольтних полігонах і діючих ВПЛ вимагає застосування спеціалізованого устаткування і вимірювальних пристроїв, пов’язане з великими витратами матеріальних ресурсів і організаційних зусиль. Але і ці, окремо виконані виміри втрат на корону, виконуються за умов фіксованих значень чинників, що впливають, і свідчать лише про порядок величини втрат і можуть бути використані тільки як наближені оцінки.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПЕРАТИВНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ВТРАТ АКТИВНОЇ ПОТУЖНОСТІ НА КОРОНУ У ВИСОКОВОЛЬТНИХ ЛІНІЯХ ЕЛЕКТРОПЕРЕДАЧ ЗМІННОГО СТРУМУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок