Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ЛАКТАЦІЇ У ЖІНОК З ПІЄЛОНЕФРИТОМ

ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ЛАКТАЦІЇ У ЖІНОК З ПІЄЛОНЕФРИТОМ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ЛАКТАЦІЇ У ЖІНОК З ПІЄЛОНЕФРИТОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,58 KB
Завантажень:
248
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. М.І.ПИРОГОВА
НЕРЯНОВ КИРИЛО ЮРІЙОВИЧ
УДК618.73-06:616.61-002.3
ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ЛАКТАЦІЇ У ЖІНОК З ПІЄЛОНЕФРИТОМ
14.01.01 – акушерство та гінекологія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Вінниця – 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Запорізькому державному медичному університеті МОЗ України.
Науковий керівник: кандидат медичних наук, доцент, завідувач кафедри акушерства та гінекології Запорізького державного медичного університету МОЗ України Жарких Анатолій Васильович
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор Мазорчук Борис
Федорович, завідувач кафедрою акушерства і гінекологіі №1 Вінницького національного медичного університету
МОЗ України
Заслужений діяч науки і техніки України, доктор медичних
наук, професор Воронін Карнелі Валентинович,
кафедра акушерства і гінекології Дніпропетровської державної медичної академії МОЗ України
Провідна установа: Одеський державний медичний університет МОЗ України,
кафедра акушерства і гінекології №2.
Захист відбудеться „27” травня 2003 р.о 14 год на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.600.01 при Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І.Пирогова МОЗ України (21018, м.Вінниця, вул. Пирогова, 56)
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Вінницького національного медичного університету ім. М.І.Пирогова (21018, м.Вінниця, вул. Пирогова, 56).
Автореферат розісланий 25.04.2003 року.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, кандидат медичних наук, доцент М.І.Покидько
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Здоров'я матері та її майбутньої дитини - це головна проблема сучасного акушерства. Виростити здорове покоління в нинішній час, багатий на екологічні катастрофи і соціальну напруженість - особливе акушерське завдання, яке вимагає пошуку нових шляхів і засобів для зниження перинатальної захворюваності та дитячої смертності (Тимошенко Л.В., 1989, Вихляева Е.М., Бадоева Ф.С., 1990).
При вагітності з фізіологічним перебігом розвиваються виражені анатомо-функціональні зміни сечовивідних шляхів і нирок. В результаті поєднання нейрогуморальних, гормональних і механічних впливів збільшуються розміри нирок, розширюються сечоводи, що сприяє уростазу і виникненню пієлонефриту вагітних. Частота гестаційного пієлонефриту досягає 11% і супроводжується низкою тяжких урологічних та акушерських ускладнень (загроза переривання вагітності, анемія, гестози першої і другої половини вагітності, внутрішньоутробне інфікування і передчасні пологи) (Лопаткина О.Н., Васильева З.В., Козлов В.А., 1990; Гайструк А.Н., Григоренко П.П., Шатковська Н.С., Костюк С.А., 1991; Бессонова Ю.В.,1996.).
Важливим фактором нормального розвитку новонародженого є грудне вигодовування, яке знаходиться в прямій залежності від стану лактації (Гайдуков С.Н., 1996, Морозов Н.А., 1998). У новонароджених грудне вигодовування є фізіологічною формою адаптації. Перевага грудного вигодовування не викликає сумніву. В той же час є дані про негативний вплив на лактаційну функцію різних екстрагенітальних захворювань. В літературі наведені дані про те, що найчастіше у жінок з гіпогалактією в анамнезі спостерігалися хронічний тонзиліт (72,7%), захворювання серцево-судинної системи (45,5%), хвороби нирок (36,4%), хвороби органів дихання (18,2%). Але в сучасній літературі відсутні матеріали про становлення лактації у жінок з пієлонефритом.
Виходячи з вище викладеного актуальність проблеми не викликає сумніву і служить підставою для проведення даного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.
Робота виконана в рамках НДР кафедри акушерства і гінекології Запорізького державного медичного університету „Вивчити вплив плацентарної недостатності в жінок з акушерсько-гінекологічною та екстрагенітальною патологією на внутрішньочеревний плід та новонародженого в умовах великого промислового міста” (№ державної реєстрації 0199U004267) і має безпосередній зв'язок з медичними аспектами програми Всесвітньої Організації Охорони здоров'я та Дитячого Фонду Об’єднаних націй „Сприяння грудному вигодовуванню в медичних закладах” та Національної програми „Репродуктивне здоров'я 2001-2005р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ СТАНОВЛЕННЯ ЛАКТАЦІЇ У ЖІНОК З ПІЄЛОНЕФРИТОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок