Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА І ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДИК РОЗРАХУНКУ НАДІЙНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ НЕВІДНОВЛЮВАНИХ СТРУКТУР СИСТЕМ АВІОНІКИ

РОЗРОБКА І ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДИК РОЗРАХУНКУ НАДІЙНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ НЕВІДНОВЛЮВАНИХ СТРУКТУР СИСТЕМ АВІОНІКИ

Назва:
РОЗРОБКА І ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДИК РОЗРАХУНКУ НАДІЙНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ НЕВІДНОВЛЮВАНИХ СТРУКТУР СИСТЕМ АВІОНІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
9,65 KB
Завантажень:
149
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 
НАЦІОНАЛЬНИЙ АВІАЦІЙНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Джасім Мухаммед Гасмі
УДК 629.73:62-192
РОЗРОБКА І ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДИК РОЗРАХУНКУ
НАДІЙНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ НЕВІДНОВЛЮВАНИХ
СТРУКТУР СИСТЕМ АВІОНІКИ
Спеціальність 05.22.20 – Експлуатація і ремонт засобів транспорту
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2007
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі систем управління літальних апаратів Національного авіаційного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: Заслужений працівник транспорту України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки та Премії ім.М.К.Янгеля НАН України, доктор технічних наук, професор
АЗАРСКОВ Валерій Миколайович
Національний авіаційний університет,
завідувач кафедри систем управління літальних апаратів
Офіційні опоненти: Заслужений працівник Транспорту України,
доктор технічних наук, професор
КОНАХОВИЧ Георгій Філімонович
Національний авіаційний університет,
декан факультету телекомунікацій
та захисту інформації
доктор технічних наук,
старший науковий співробітник
ФЕДУХІН Олександр Вікторович,
ІПММС НАН України,
провідний науковий співробітник
Захист відбудеться „_31”__жовтня 2007 р. о _14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.03 у Національному авіаційному університеті за адресою:
03680, м. Київ – 680, проспект Космонавта Комарова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Національного авіаційного університету за адресою: 03680, м.Київ – 680, проспект Космонавта Комарова, .
Автореферат розісланий „_28_” _вересня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н., доц., с.н.с. С.В. Павлова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Актуальність проблеми підвищення надійності систем авіоніки наочно демонструється на прикладі численних відмін і затримок запусків авіаційних і космічних літальних апаратів, частих відмов їх бортових систем під час польоту. Важливість проблеми розвитку сучасних систем авіоніки, зокрема автоматизованих керуючих систем (АКС), інформаційно-керуючих систем (ІКС) та ін., і підвищення їх якості, ставить особливі завдання перед фахівцями і вченими, що працюють в цій галузі. Створення високонадійних електронних систем авіоніки на основі останніх досягнень мікроелектронної технології, нових архітектурних рішень, нових результатів в теорії і практиці надійності вимагають розробки нових підходів в проектуванні сучасних систем і комплексів, в яких питання забезпечення надійності набувають першорядного значення.
В вирішенні проблеми апріорного аналізу надійності систем зробили значний внесок Ю.Г.Заренин, В.А.Каштанов, И.Н.Коваленко, В.С.Королюк, Б.П.Креденцер, М.Ю.Кузнецов, А.М.Половко, И.А.Рябинин, А.Д.Соловьев, В.П.Стрельников, И.А.Ушаков, Г.Н.Черкесов, М.А.Ястребенецкий, Р.Барлоу, Ф.Прошан та ін.
На сьогодні існує безліч методик розрахунку надійності, які засновані на використанні різних законів розподілу напрацювання до відмови (елементів і системи) і призводять до різних методичних похибок розрахунку надійності систем. У зв'язку з цим, розробка і виявлення найбільш адекватних методик розрахунку надійності даних систем представляється актуальним завданням. Найбільш поширені інженерні методики розрахунку показників надійності систем, як правило, засновані на використанні однопараметричного експоненціального розподілу напрацювання елементів до відмови. При цьому передбачається, що протягом терміну служби у елементів відсутні старіння і знос, а при черговій відмові система в надійнісному сенсі повністю відновлюється. Це вельми грубе моделювання надійності елементів і системи приводить до великих методичних похибок оцінок показників надійності системи.
Пристрої або системи, що мають паралельні структури, досить часто використовуються при проектуванні електронних систем, зокрема бортових систем авіаційних і космічних ЛА, з метою підвищення надійності їх функціонування. Дана робота присвячена дослідженню методів розрахунку надійності резервованих систем, що мають паралельні структури.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7 Реферат на тему: РОЗРОБКА І ДОСЛІДЖЕННЯ МЕТОДИК РОЗРАХУНКУ НАДІЙНОСТІ ПАРАЛЕЛЬНИХ НЕВІДНОВЛЮВАНИХ СТРУКТУР СИСТЕМ АВІОНІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок