Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТОВАРНА ПОЛІТИКА ОПТОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ

ТОВАРНА ПОЛІТИКА ОПТОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ

Назва:
ТОВАРНА ПОЛІТИКА ОПТОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
27,50 KB
Завантажень:
495
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТОРГОВЕЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТРІШКІНА НІНА ІВАНІВНА
УДК 339.337
ТОВАРНА ПОЛІТИКА ОПТОВОГО
ПІДПРИЄМСТВА В СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління
підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному торговельно-економічному університеті Міністерства освіти і науки України на кафедрі маркетингу та комерційної діяльності.
Науковий керівник - кандидат економічних наук, професор
Голошубова Ніна Олександрівна
Київський національний торговельно-економічний
університет, професор кафедри маркетингу та
комерційної діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Онищенко Володимир Пилипович,
Українська академія зовнішньої торгівлі,
завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу
кандидат економічних наук, доцент
Карпенко Наталія Володимирівна,
Полтавський університет споживчої кооперації
України, завідувач кафедри маркетингу
Провідна установа - Хмельницький національний університет, кафедра маркетингу, Міністерства освіти і науки України,
м. Хмельницький
Захист відбудеться „16 ” березня 2006 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.055.01 в Київському національному торговельно-економічному університеті за адресою: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото, 19, ауд. А-227.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного торговельно-економічного університету за адресою: 02156, м. Київ-156, вул. Кіото, 19.
Автореферат розісланий „_14” лютого 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.І.Морозова
1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Становлення ринкової економіки в Україні висуває величезну кількість проблем, практичне вирішення яких дуже ускладнено через відсутність відповідних теоретичних розробок. Однією з таких проблем, причому найбільш актуальних на сучасному етапі, є проблема формування товарної політики оптових підприємств, які на сьогодні суттєво втратили свої позиції на споживчому ринку України.
Товарна політика оптових підприємств формується безсистемно і неефективно, або зовсім вона не визначається. Як свідчить практика, у разі відсутності ефективної товарної політики структура асортименту товарів підприємства під впливом різних факторів зовнішнього середовища становиться нестабільною, як правило, не відповідає в достатній мірі попиту покупців. Внаслідок чого знижується рівень обслуговування покупців, зменшується їх кількість та обсяг товарообороту, погіршуються усі показники діяльності підприємства, що може призвести підприємство і до банкрутства. Тільки на основі оптимальної товарної політики, розробленої на засадах маркетингу, підприємство може ефективно функціонувати.
Цій проблемі в країнах з розвинутою ринковою економікою вже не одне десятиріччя приділяється дуже велика увага. Особливо слід відзначити наукові роботи таких відомих зарубіжних авторів як Ф. Котлер, Г. Армстронг, П. Дойль, М. Мак-Дональд та Г.Черчилль. Окремі аспекти формування товарної політики висвітлено і в працях російських авторів, а саме: Г.А. Азоєва, Є.П. Голубкова, А.П. Градова, П.С. Зав’ялова, А.М. Романова, В.Є. Хруцького. Слід відмітити появу за останні роки наукових робіт з проблем розвитку оптової торгівлі (її функціонального призначення, структурно-територіальної організації, розвитку складської мережі, впровадження логістики тощо), які підготовлені вченими України, а саме: Л.В. Балабановою, А.В. Войчаком, Н.О. Голошубовою, А.А. Мазаракі, В.М. Торопковим. І є певні наукові розробки з питань формування товарної політики, але на виробничих підприємствах і роздрібної торгівлі, таких авторів як В.В. Апопій, Л.В. Балабанова, О.А. Бриндіна, А.В. Войчак, С.С. Гаркавенко, В.Г. Герасимчук, В.Я. Кардаш, А.І. Кредисов, О.М. Мозговий, Н.Б. Ткаченко. Що стосується підприємств оптової торгівлі, то їх практично немає. Отже, рівень теоретичної розробленості цієї важливої теми, яка б ураховувала особливості економіки України і специфіку такої сфери діяльності як оптова торгівля, ще недостатній.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ТОВАРНА ПОЛІТИКА ОПТОВОГО ПІДПРИЄМСТВА В СИСТЕМІ МАРКЕТИНГУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок