Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА В СФЕРІ ПОСЛУГ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)

РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА В СФЕРІ ПОСЛУГ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)

Назва:
РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА В СФЕРІ ПОСЛУГ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,51 KB
Завантажень:
95
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ РЕГІОНАЛЬНИХ ДОСЛІДЖЕНЬ
Гаврилюк Оксана Володимирівна
УДК 338.46(477.85)
РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА В СФЕРІ ПОСЛУГ
(НА ПРИКЛАДІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)
Спеціальність: 08.06.02 - Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів - 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Чернівецькому національному університеті ім. Юрія Федьковича Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор Школа Ігор Миколайович,
Чернівецький інститут Киівського національного торговельно-економічного університету, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор Козоріз Марія Андріївна,
Інститут регіональних досліджень НАН України, завідувач відділу
кандидат економічних наук, доцент Загородній Анатолій Григорович,
Львівський національний університет “Львівська політехніка”, доцент кафедри
Провідна установа: Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки
України, відділ проблем реформування відносин власності,
антимонопольної політики і розвитку підприємництва, м. Київ
Захист відбудеться 27.02.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.154.01 по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора наук в Інституті регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул.Козельницька,4.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту регіональних досліджень НАН України за адресою: 79026, м. Львів, вул.Козельницька,4.
Автореферат розісланий 25.01.2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук Жовтанецький В.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Однією з характерних рис сучасного розвитку України є стрімке зростання сфери послуг порівняно з іншими секторами національної економіки. Проблеми її ринкової трансформації представляють великий інтерес як з економічної, так і соціальної точок зору. Високоефективна сфера послуг покликана стати вагомим фактором економічного зростання та покращення матеріального добробуту населення, здійснювати значний вплив на стабілізацію внутрішнього споживчого ринку і зменшення соціальної напруги в суспільстві, виступати джерелом створення нових робочих місць та підвищення доходності державного бюджету. Посилення уваги до перебудови сфери послуг є однією з передумов виходу України із затяжної соціально-економічної кризи, створення ефективної ринкової системи господарювання, входження національної економіки у Європейське Співтовариство та систему міжнародних відносин. Особливе місце в оновленій структурі господарювання повинно зайняти підприємництво в сфері послуг.
Проблеми розвитку підприємництва розроблялись в працях багатьох вчених. Теоретичні дослідження підприємницької діяльності проводились Р.Кантильоном, А.Смітом, Ж.Сеєм, Ф.Хайеком, Й.Шумпетером, а також українськими вченими М.Балудянським, М.Туган-Барановським та іншими. Численні наукові праці, присвячені питанням вивчення підприємництва та формування ринкових відносин в сфері послуг, особливостей територіальної організації мережі об'єктів відповідного призначення належать перу Е.Агабаб'яна, А.Алимова, А.Ємельянова, М.Долішнього, І.Євдокимової, С.Злупка, В.Козака, Я.Корнаї, Т.Коно, Ф.Котлера, М.Козоріз, В.Комарова, Т.Корягіної, А.Кочерги, В.Куценко, Л.Лукінова, Л.Мєркушевої, Д.Правдіна, В.Пациорковського, Н.Римашевської, В.Рутгайзера, М.Солодкова, В.Улановської, А.Бабіча, Е.Жильцова, Л.Єрохіної, Н.Платонової, В.Уколова, О.Хаширова, Я.Ядгарова. Великий інтерес представляють роботи Б.Андрушківа, М.Войнаренка, А.Даниленка, В.Крамаренко, А.Мельник, А.Васіної, В.Мікловди, В.Новікова, В.Юхименка.
Разом з тим, із становленням ринкових відносин в Україні набувають актуальності дослідження взаємозв'язків між станом розвитку сфери послуг та економічним зростанням, критична оцінка небажаних змін і визначення перспективних напрямків регулювання підприємницької активності в даній сфері на майбутнє.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК ПІДПРИЄМНИЦТВА В СФЕРІ ПОСЛУГ (НА ПРИКЛАДІ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок