Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ КОМПОЗИЦІЙНИХ МІКРОПРОГРАМНИХ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З РОЗДІЛЕННЯМ КОДІВ НА FPGA

МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ КОМПОЗИЦІЙНИХ МІКРОПРОГРАМНИХ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З РОЗДІЛЕННЯМ КОДІВ НА FPGA

Назва:
МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ КОМПОЗИЦІЙНИХ МІКРОПРОГРАМНИХ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З РОЗДІЛЕННЯМ КОДІВ НА FPGA
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,71 KB
Завантажень:
369
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
ХАЛЕД БАРАКАТ АЛІ БАРАКАТ
(ЙОРДАНІЯ)
 
УДК 681.324
МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ КОМПОЗИЦІЙНИХ МІКРОПРОГРАМНИХ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З РОЗДІЛЕННЯМ КОДІВ НА FPGA
05.13.13 – ОБЧИСЛЮВАЛЬНІ МАШИНИ, СИСТЕМИ та МЕРЕЖІ
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ДОНЕЦЬК 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Державному вищому навчальному закладі “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент, Мальчева Раїса Вікторівна, ДВНЗ “Донецький національний технічний університет”, доцент кафедри електронних обчислювальних машин
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Скобцов Юрій Олександрович, завідувач кафедрою автоматизованих систем управління, ДВНЗ “Донецький національний технічний університет”, м. Донецьк;
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, Опанасенко Володимир Миколайович,
інститут кібернетики ім. В.М. Глушкова НАН України, м. Київ
Провідна організація: | Харківський національний університет радіоелектроніки Міністерства освіти і науки України, кафедра автоматизації проектування обчислювальної техніки, м. Харків.
Захист відбудеться “07” червня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К11.052.03 ДВНЗ “Донецький національний технічний університет” за адресою:
83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, уч. корпус 8, ауд. 704
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці ДВНЗ “Донецький національний технічний університет” за адресою:
83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, уч. корпус 2
Автореферат розісланий “04” травня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої
ради К11.052.03 Г.В. Мокрий
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. Сучасний базис реалізації цифрових пристроїв (ЦП) у теперішній час представлений програмувальними логічними інтегральними схемами (ПЛІС) з різною архітектурою (CPLD, FPGA) і різноманітними характеристиками. Вимоги до параметрів ЦП, які постійно зростають, роблять необхідною розробку ефективних методів, що приводять до зменшення схеми пристрою при реалізації в заданому базисі, зокрема схеми пристрою керування.
Пристрій керування (ПК) є одним із центральних блоків будь-якої цифрової системи, і багато в чому визначає характеристики системи в цілому. У теперішній час існує достатньо ефективних методів оптимізації апаратурних витрат у схемах ПК, які реалізовані у вигляді автоматів з “жорсткою” і “програмувальною” логікою. Пристрій керування також може бути реалізований як композиція автоматів з “жорсткою” і “програмувальною” логікою. Такі ПК названі композиційними мікропрограмними пристроями керування (КМПК), перевагою яких є мінімально можливий обсяг керуючої пам'яті (КП) мікрокоманд.
Сучасні ПЛІС містять невелику кількість вбудованої пам'яті, що дозволяє повністю реалізувати схеми КМПК на одному кристалі. При цьому одним з головних критеріїв оптимізації логічної схеми КМПК на ПЛІС є зменшення ємності КП. Відомі методи синтезу КМПК розраховані на використання окремих схем пам'яті, і не приводять до скорочення обсягу КП. Таким чином, актуальною є задача адаптації існуючих методів оптимізації КМПК з метою їх ефективного застосування для мінімізації ємності КП при реалізації на ПЛІС.
Дисертаційна робота присвячена рішенню актуальної задачі розробки структур і оптимізації методів синтезу логічних схем композиційних мікропрограмних пристроїв керування на ПЛІС FPGA, орієнтованих на зменшення ємності керуючої пам'яті.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана протягом 2004-2006 р.р. відповідно до наукового напрямку кафедри електронних обчислювальних машин Донецького національного технічного університету.
Мета роботи полягає в мінімізації апаратурних витрат комбінаційної частини автомата адресації та оптимізації ємності керуючої пам'яті в КМПК з розділенням кодів при реалізації на FPGA.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ КОМПОЗИЦІЙНИХ МІКРОПРОГРАМНИХ ПРИСТРОЇВ КЕРУВАННЯ З РОЗДІЛЕННЯМ КОДІВ НА FPGA

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок