Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕПОКСИДУВАННЯ ЕТИЛАЛІЛЕТИЛАКРИЛАТУ І ОКТЕНУ-1 ГІДРОПЕРОКСИДОМ ТРЕТБУТИЛУ У ПРИСУТНОСТІ Мо2В

ЕПОКСИДУВАННЯ ЕТИЛАЛІЛЕТИЛАКРИЛАТУ І ОКТЕНУ-1 ГІДРОПЕРОКСИДОМ ТРЕТБУТИЛУ У ПРИСУТНОСТІ Мо2В

Назва:
ЕПОКСИДУВАННЯ ЕТИЛАЛІЛЕТИЛАКРИЛАТУ І ОКТЕНУ-1 ГІДРОПЕРОКСИДОМ ТРЕТБУТИЛУ У ПРИСУТНОСТІ Мо2В
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,30 KB
Завантажень:
157
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
КОМАРЕНСЬКА ЗОРЯНА МИХАЙЛІВНА
УДК 547.313+546.77?271+541.128?127
ЕПОКСИДУВАННЯ ЕТИЛАЛІЛЕТИЛАКРИЛАТУ І ОКТЕНУ-1
ГІДРОПЕРОКСИДОМ ТРЕТБУТИЛУ У ПРИСУТНОСТІ Мо2В
02.00.04 – фізична хімія
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата хімічних наук
Львів – 


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті „Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат хімічних наук, доцент
Трач Юрій Богданович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
Міністерства освіти і науки України,
доцент кафедри загальної хімії
Офіційні опоненти: доктор хімічних наук, старший науковий співробітник
Аксіментьєва Олена Ігорівна,
Львівський національний університет імені Івана
Франка Міністерства освіти і науки України,
головний науковий співробітник кафедри фізичної
та колоїдної хімії
кандидат хімічних наук, професор
Ніколаєвський Алім Микитович,
Донецький національний університет
Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри фізичної хімії
Провідна установа: Чернівецький національний університет імені
Юрія Федьковича Міністерства освіти і науки України
Захист відбудеться “ 7 “ червня 2006 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.35.051.10 з хімічних наук у Львівському національному університеті імені Івана Франка Міністерства освіти і науки України за адресою: м. Львів, вул. Кирила і Мефодія, 6, хімічний факультет, ауд. №2.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка (м. Львів, вул. Драгоманова, ).
Автореферат розісланий “ 5 “ травня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Яремко З.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Серед різноманітних сучасних матеріалів належною увагою користуються епоксиди, які знаходять широке застосування в промисловості та органічному синтезі. Тому дослідження одного з ефективних методів синтезу епоксидів реакції епоксидування ненасичених сполук гідропероксидами у присутності каталізаторів, продовжує викликати значний науковий та практичний інтерес і є областю перспективних досліджень.
Серед великої різноманітності сполук, що їх використовують як каталізатори в реакції епоксидування олефінів гідропероксидами, особливе місце займають гетерогенні каталізатори. Їх можна вважати найбільш перспективними завдяки зручності і технологічності у використанні. Важливим і актуальним в цьому аспекті є цілеспрямований пошук ефективних і селективних гетерогенних каталізаторів.
Огляд патентної літератури свідчить, що досить перспективними гетерогенними каталізаторами процесу епоксидування ненасичених сполук гідропероксидами можуть бути бориди перехідних металів, а серед них бориди молібдену.
Однак даних щодо кінетичних закономірностей і механізму перебігу цієї реакції, виявлення якісного і кількісного взаємозв’язку між природою ненасиченої сполуки, природою і каталітичною активністю гетерогенних каталізаторів не вистачає для цілеспрямованого підходу до підбору ефективних каталізаторів і підвищення селективності цих процесів. Тому важливим є одержання і нагромадження таких даних для створення цілісної моделі процесу.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках наукового напрямку кафедри загальної хімії Національного університету „Львівська політехніка” „Дослідження кінетики і механізму процесів окиснення і співполімеризації органічних речовин з метою одержання нових речовин для обробки металів, волокнистих матеріалів”, та наукової тематики Державного фонду фундаментальних досліджень Міністерства освіти і науки України „Теоретичні основи процесу епоксидування олефінів та їх похідних” (номер державної реєстрації 0102U002065). Під час виконання зазначеної тематики дисертантка виконувала експериментальні дослідження.
Мета і завдання дослідження. Мета роботи встановити закономірності гідропероксидного епоксидування етилалілетилакрилату і октену-1 у присутності Мо2В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ЕПОКСИДУВАННЯ ЕТИЛАЛІЛЕТИЛАКРИЛАТУ І ОКТЕНУ-1 ГІДРОПЕРОКСИДОМ ТРЕТБУТИЛУ У ПРИСУТНОСТІ Мо2В

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок