Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розробка проектів енергозбереження в будівлях бюджетних підприємств на основі реінвестування

Розробка проектів енергозбереження в будівлях бюджетних підприємств на основі реінвестування

Назва:
Розробка проектів енергозбереження в будівлях бюджетних підприємств на основі реінвестування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,88 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ПРИДНІПРОВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
ЮРЧЕНКО Євгеній Леонідович
УДК 69.059.2.004.18
Розробка проектів енергозбереження в будівлях
бюджетних підприємств на основі реінвестування
05.13.22 – управління проектами та розвиток виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Придніпровській державній академії будівництва та архітектури (ПДАБА) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор,
Савицький Микола Васильович,
Придніпровська державна академія
будівництва та архітектури, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Павлов Іван Дмитрович, Запорізька державна інженерна академія, завідуючий кафедрою промислового та цивільного будівництва;
кандидат технічних наук, доцент Каїра Людмила Григорівна, Дніпродзержинський державний технічний університет , доцент кафедри економіки, менеджменту та маркетингу.
Провідна установа:
Київський національний університет будівництва та архітектури, кафедра проектного менеджменту Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 13 травня  р. о 1300 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради Д .085.01 Придніпровської державної академії будівництва та архітектури за адресою:
49600, м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а, ауд. .
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Придніпровської державної академії будівництва та архітектури (м. Дніпропетровськ, вул. Чернишевського, 24-а).
Автореферат розісланий 9 квітня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Баташева К.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В Україні налічується близько 600 тисяч будівель державної і колективної форми власності, в яких споживається майже 60питної води і 41теплової енергії. На опалення і вентиляцію будівель різного призначення витрачається більш 40паливно-енергетичних ресурсів (ПЕР), що споживаються економікою України.
Проблема енергозбереження є особливо гострою для будівель бюджетних організацій, де споживається близько 30% теплової енергії. З одного боку, це обумовлено соціальним значенням цих об'єктів, з іншого боку, марнотратне споживання енергії, відсутність реалізації енергозберігаючих заходів є одними з основних причин дефіциту бюджетів усіх рівнів. Зважаючи на відсутність введення в експлуатацію нових об’єктів, основні резерви енергозбереження лежать у сфері удосконалення енергоспоживання раніше побудованих будівель.
Незважаючи на потенційні резерви в сфері підвищення енергоефективності будівель, проекти енергозбереження в бюджетній сфері обмежуються встановленням приладів обліку ПЕР. Це дозволяє знизити експлуатаційні витрати на опалення, але не підвищує ефективність енергоспоживання будівлі. Поряд з недосконалістю законодавчої бази однією з основних причин такої ситуації є відсутність науково обґрунтованих рекомендацій з управління проектами енергозбереження в умовах грошових та часових обмежень.
У зв'язку з цим, питання удосконалення методичного забезпечення проектів енергозбереження в умовах грошових та часових обмежень, а також задача пошуку гнучких рішень, спрямованих на підвищення ефективності споживання енергії в будівлях, що експлуатуються, є актуальними для України.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалась у відповідності з наступними науковими програмами і темами: Комплексною державною програмою енергозбереження України; Програмою енергозбереження в житлово-цивільному будівництві; Галузевою програмою енергозбереження в житлово-комунальному господарстві; Комплексною програмою енергозбереження в Дніпропетровській області на період до 2010 р.; держбюджетними науково-дослідними темами Міністерства освіти і науки: "Розробка наукових основ енергозбереження в житлових будівлях старої забудови" 2000-2001 р. (№ держреєстрації 0100U003682); "Методологія розробки оптимального теплового захисту будівель і енергоефективних технологій забезпечення мікроклімату житла з використанням нетрадиційних видів енергії" 2002-2003 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Розробка проектів енергозбереження в будівлях бюджетних підприємств на основі реінвестування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок