Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОРОЗІЇ БЕТОНУ В АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩАХ ОБ'ЄКТІВ РУДОПІДГОТОВЧОГО ВИРОБНИЦТВА

ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОРОЗІЇ БЕТОНУ В АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩАХ ОБ'ЄКТІВ РУДОПІДГОТОВЧОГО ВИРОБНИЦТВА

Назва:
ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОРОЗІЇ БЕТОНУ В АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩАХ ОБ'ЄКТІВ РУДОПІДГОТОВЧОГО ВИРОБНИЦТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,71 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕК
ТУРИ


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ БУДІВНИЦТВА ТА АРХІТЕКТУРИ
Макаренко Ольга Валеріївна
УДК 666.97:620.193
ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОРОЗІЇ БЕТОНУ В АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩАХ ОБ'ЄКТІВ РУДОПІДГОТОВЧОГО ВИРОБНИЦТВА
Спеціальність 05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового
ступеня кандидата технічних наук
Харків 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі „Фізико-хімічної механіки і технології будівельних матеріалів та виробів” у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Чернявський Вячеслав Леонідович, Харківський державний технічний університет будівництва та архітектури, завідувач кафедри „Фізико-хімічної механіки і технології будівельних матеріалів та виробів”.
Офіційні опоненти – доктор хімічних наук, професор
Плугін Аркадій Миколайович, Українська державна академія залізничного транспорту, завідувач кафедри „Будівельних матеріалів, конструкцій і споруд” (м.Харків).–
кандидат технічних наук, старший науковий співробітник, доцент
Дубницький Валерій Юрійович, Харківський банківський інститут, кафедра „Вищої математики та інформаційних технологій”.
Провідна установа – Харківський національний автомобільно-дорожній університет Міністерства освіти і науки України, кафедра „Будівництва та експлуатації автомобільних доріг”.
Захист відбудеться 29.11. 2005 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.056.04 при Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури Міністерства освіти і науки України за адресою: Україна, 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури за адресою: Україна, 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розіслано 26.10.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
к.т.н., доц. _______________ О.Ю. Крот


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Схильність до корозійного руйнування є найбільш істотним недоліком будівельних об'єктів з бетону і залізобетону, усунення якого, як правило, пов’язане зі значними матеріальними витратами. За даними експертних оцінок в Україні втрати від корозії зіставляють до 4,5% національного доходу, які можуть бути істотно знижені завдяки постійному вивченню особливостей взаємодії зазначених матеріалів з експлуатаційними середовищами, а також розвитку наукових підходів до сучасних методів технічної діагностики та коректуванню діючих уже кілька десятків років нормативно-інструктивних документів. Під час розробки діючого на даний період СНиП 2.03.11–85 “Защита строительных конструкций от коррозии” не приймалася до уваги наявність пристосувальних можливостей бетону як основного матеріалу більшості будівельних об'єктів. Причиною цього було природне прагнення укладачів зазначеного документа до прискореного визначення корозійної стійкості бетонів різного складу та властивостей за рахунок багаторазового підвищення концентрацій у воді-середовищі так званих “агресивних іонів”. Відомі випадки, коли під час обстеження бетонних і залізобетонних конструкцій після різних строків експлуатації спостерігалося не лише зниження, але й тимчасове, іноді досить тривале за часом, поліпшення їх фізико-механічних характеристик у разі дії середовищ певних видів та ступеня агресивності. Тому дослідники не завжди коректно могли кількісно оцінити корозійні процеси в реальних експлуатаційних середовищах, значна частина яких характеризується складним складом і часто мінливим ступенем агресивності. Таким чином, варто вважати, що тема дисертаційної роботи з імітаційного моделювання корозії бетону і прогнозування довговічності залізобетонних конструкцій у реальних експлуатаційних середовищах принципово актуальна не лише для наукової сфери бетоноведення, але й для експлуатації промислових (в тому числі об’єктів рудопідготовчого виробництва) та цивільних залізобетонних конструкцій в Україні і в країнах СНД, де діють сучасні нормативні документи щодо проектування, зведення, експлуатації та ремонту будинків і споруд.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ІМІТАЦІЙНЕ МОДЕЛЮВАННЯ КОРОЗІЇ БЕТОНУ В АГРЕСИВНИХ СЕРЕДОВИЩАХ ОБ'ЄКТІВ РУДОПІДГОТОВЧОГО ВИРОБНИЦТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок