Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Соціально-педагогічні умови професійного становлення працівника правоохоронних органів на початковому етапі службової кар’єри

Соціально-педагогічні умови професійного становлення працівника правоохоронних органів на початковому етапі службової кар’єри

Назва:
Соціально-педагогічні умови професійного становлення працівника правоохоронних органів на початковому етапі службової кар’єри
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,83 KB
Завантажень:
262
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ЛУГАНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ імені ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
ОТРЕШКО Володимир Сергійович
УДК 37.013.42
Соціально-педагогічні умови
професійного становлення працівника правоохоронних органів
на початковому етапі службової кар’єри
13.00.05 – соціальна педагогіка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор педагогічних наук, професор
Харченко Сергій Якович,
Луганський національний педагогічний університет імені Тараса Шевченка, проректор з наукової роботи.
Офіційні опоненти: | доктор педагогічних наук, професор, дійсний член АПН України, заслужений юрист України
Синьов Віктор Миколайович,
Інститут корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету імені М.П.Драгоманова, директор (м. Київ);
| кандидат педагогічних наук, доцент
Архипова Світлана Петрівна,
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, завідувач кафедри педагогіки та соціальної роботи.
Провідна установа: | Київський національний університет імені Тараса Шевченка, кафедра соціальної роботи, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться 25 травня 2004р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.053.01 у Луганському національному педагогічному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 91011, м.Луганськ, вул. Оборонна, 2.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Луганського національного педагогічного університету імені Тараса Шевченка (91011, м.Луганськ, вул.Оборонна, 2).
Автореферат розісланий 23 квітня 2004р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Л.Л.Бутенко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження в наш час, коли доволі різко загострюються процеси становлення України як правової держави, роль і місце правоохоронних органів важко переоцінити. Перехід до ринкової економіки, проблеми, які виникають у ході соціально-економічних і політичних реформ, недосконалість законодавчо-правової бази призвели до серйозного росту кримінальної та економічної злочинності, з чим раніше не доводилося мати справу працівникам правоохоронних органів.
Сьогодні від професіоналізму, морально-етичних якостей працівників прокуратури, органів внутрішніх справ, Служби безпеки України, податкової міліції, прикордонної і митної служб багато в чому залежить ефективність і якість охорони інтересів держави та її громадян. Співробітникам правоохоронних органів доводиться працювати в надто складних умовах: з надзвичайною напруженістю праці, часом екстремальним характером службових ситуацій, недосконалою технічною та матеріальною базою професійної діяльності, слабкою соціальною захищеністю.
Усе це не може не позначатися на ефективності й характері професійного становлення працівників правоохоронних органів, особливо на початкових етапах їхньої службової кар'єри, у перші роки служби. Професійне становлення передбачає, з одного боку, нагромадження, збагачення, розвиток професійних знань, умінь, набуття досвіду правоохоронної роботи, а з другого, – передбачає соціалізацію особистості співробітника в професійне середовище. У цьому випадку соціалізація особистості є не що інше, як входження, ідентифікація особистості з професійною сферою, включення професійних цінностей в особистісний простір. Інакше кажучи, мова йде про соціально-професійне становлення особистості працівника правоохоронних органів.
Окремі аспекти соціально-професійного становлення працівників правоохоронних органів розглядалися з філософсько-правових позицій формування професійної культури юриста в роботах О. Скакун, С. Сливки, М. Коваля, О. Шмоткіна й ін. З позицій теорії та методики професійної освіти ці проблеми частково вирішуються в працях В. Безбородого, М. Дідика, М.Василини, Г. Васильєва, А. Морозова, В. Дяченко, і стосуються вони в основному вивчення професійного становлення майбутніх правоохоронців в умовах отримання вищої юридичної освіти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: Соціально-педагогічні умови професійного становлення працівника правоохоронних органів на початковому етапі службової кар’єри

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок