Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРИЧИНИ, МЕХАНІЗМИ ФОРМУВАННЯ ТА ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА КОРЕКЦІЯ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У МОЛОДИХ ЧОЛОВІКІВ БЕЗ ПАРТНЕРКИ (медико-психологічні аспекти)

ПРИЧИНИ, МЕХАНІЗМИ ФОРМУВАННЯ ТА ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА КОРЕКЦІЯ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У МОЛОДИХ ЧОЛОВІКІВ БЕЗ ПАРТНЕРКИ (медико-психологічні аспекти)

Назва:
ПРИЧИНИ, МЕХАНІЗМИ ФОРМУВАННЯ ТА ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА КОРЕКЦІЯ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У МОЛОДИХ ЧОЛОВІКІВ БЕЗ ПАРТНЕРКИ (медико-психологічні аспекти)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,05 KB
Завантажень:
414
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ
 
СМОЛІН
Георгій Сергійович
УДК 616.89-008.442.4-055.1-053.81-02:176.3:615.851
ПРИЧИНИ, МЕХАНІЗМИ ФОРМУВАННЯ
ТА ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА КОРЕКЦІЯ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У МОЛОДИХ ЧОЛОВІКІВ БЕЗ ПАРТНЕРКИ
(медико-психологічні аспекти)
19.00.04 – медична психологія
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Українській медичній стоматологічній академії МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Скрипніков Андрій Миколайович, Українська медична стоматологічна академія МОЗ України, завідувач кафедри психіатрії, наркології та медичної психології
Офіційні опоненти:
1. Доктор медичних наук, професор Михайлов Борис Володимирович, Харківська медична академія післядипломної освіти МОЗ України, завідувач кафедри психотерапії.
2. Доктор медичних наук, професор Абрамов Володимир Андрійович, Донецький державний медичний університет ім. М. Горького МОЗ України, завідувач кафедри психіатрії та медичної психології.
Провідна організація: Національний медичний університет імені акад. О.О. Богомольця МОЗ України, м. Киів.
Захист відбудеться "_20__"_____09____________ 2005 р. об 11-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.609.03 у Харківській медичній академії післядипломної освіти МОЗ України за адресою: 61176, м. Харків, вул. Корчагінців, 58
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської медичної академії післядипломної освіти МОЗ України за адресою: 61176, м. Харків, вул. Корчагінців, 58
Автореферат розіслано "_19___" ____08__________ 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої ученої ради,
кандидат психологічних наук, доцент |
Н.К. Агішева
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Останнє десятиріччя посилився інтерес спеціалістів – медичних психологів, лікарів, соціологів, – до вивчення фізіологічних, психологічних та соціокультурних аспектів сексуальності та причин її порушення (В.В. Кришталь, С.Р. Григорян, 1999; С.Т. Агарков, 2004). Найчастішим сексуальним розладом у чоловіків є еректильна дисфункція: її розповсюдженість, за сучасними даними, становить у Ізраїлі 3 – 5 млн осіб, серед американців – 18 млн чоловіків (Г.Ф. Келлі, 2000).
Це порушення, що перешкоджає нормальному статевому життю, тяжко переживається хворими й різко знижує якість життя. Звичайно, проблема еректильної дисфункції привертала увагу сексологів, андрологів та психіатрів, її розробляли вітчизняні та зарубіжні дослідники – Г.С. Васильченко, Г.Ф. Дейнега (1990), Г.С. Кочарян, О.С. Кочарян (1994), І.І. Горпинченко зі співавт. (1996), W.H. Masters, V.E. Johnson, R.S. Kolodny (1998), A. Gregoire, J. Pruor (2000), і у вивченні причин розладу ерекції було досягнуто суттєвих успіхів. Проте переважна більшість (В.В. Басалюков, 1999; М.П. Беро, 2000; І.І. Бойко, 2001; І.А. Бабюк, 2002) розглядають як причини ті або інші соматичні чи психічні захворювання; психологічні та соціальні аспекти даної патології порушують автори лише небагатьох праць (M. Koul, A. Gregoire, 2000). Майже всі автори досліджують причини еректильної дисфункції у чоловіків, у яких є сексуальна партнерка, що само собою враховується під час розробки терапевтичної тактики.
Тим часом існує досить значний прошарок населення, що складається з чоловіків молодого віку, які не мають сексуальної партнерки внаслідок утруднень у спілкуванні з представницями протилежної статі, що супроводжуються порушенням ерекції. Це призводить до виникнення або розвитку в них внутрішньоособистісного конфлікту та унеможливлює створення сім’ї, що визначає не лише медико-психологічне та медичне, але й соціальне значення проблеми.
У той самий час даний аспект порушення сексуального здоров’я людей молодого, найактивнішого віку практично не досліджено і він не дістав належного відтворення в літературі. Не розроблено у зв’язку з цим і програму психотерапевтичної допомоги за розглядуваної патології, а отже, така значуща проблема залишається далекою від свого розв’язання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПРИЧИНИ, МЕХАНІЗМИ ФОРМУВАННЯ ТА ПСИХОТЕРАПЕВТИЧНА КОРЕКЦІЯ ЕРЕКТИЛЬНОЇ ДИСФУНКЦІЇ У МОЛОДИХ ЧОЛОВІКІВ БЕЗ ПАРТНЕРКИ (медико-психологічні аспекти)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок