Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕКОНФІГУРОВАНІ ПРОЦЕСОРИ СТИСКУ ПОТОКІВ ДАНИХ

РЕКОНФІГУРОВАНІ ПРОЦЕСОРИ СТИСКУ ПОТОКІВ ДАНИХ

Назва:
РЕКОНФІГУРОВАНІ ПРОЦЕСОРИ СТИСКУ ПОТОКІВ ДАНИХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,21 KB
Завантажень:
413
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Національний університет “Львівська політехніка”
БАЧИНСЬКИЙ РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 004.272, 004.383.3
РЕКОНФІГУРОВАНІ ПРОЦЕСОРИ СТИСКУ ПОТОКІВ ДАНИХ
05.13.05 – Комп’ютерні системи та компоненти
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2008


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Національному університеті "Львівська політехніка" Міністерства освіти і науки України

Науковий керівник – доктор технічних наук, професор
Мельник Анатолій Олексійович,
завідувач кафедри “Електронні обчислювальні машини”
Національного університету "Львівська політехніка"
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Наконечний Адріан Йосифович,
завідувач кафедри “Комп'ютеризовані системи автоматики” Національного університету "Львівська політехніка".
кандидат технічних наук, доцент
Іщеряков Сергій Михайлович,
доцент кафедри “Програмне забезпечення автоматизованих систем” Івано-Франківського Національного технічного університету нафти і газу
Захист відбудеться “27” червня 2008р. о “1400” годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.08 у Національному університеті "Львівська політехніка" (79013, Львів-13, вул.С.Бандери,12, ауд.226 головного корпусу).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету "Львівська політехніка" (79013, Львів, вул.Професорська,1)
Автореферат розісланий “23” травня 2008 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, д.т.н., проф. Я.Т. Луцик


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасних комп’ютерних пристроях, які використовуються в цифрових фотоапаратах, диктофонах та відеокамерах, портативних відео та аудіо програвачах, та в системах передачі даних, в зв’язку з обмеженою ємністю запам’ятовуючих пристроїв та пропускної здатності каналів передачі даних, виникає необхідність в зменшенні об’ємів даних, які зберігаються та передаються. Ці задачі вирішують, використовуючи апаратні засоби стиску даних, причому, різні сфери застосування ставлять різні вимоги до цих засобів, тому виникає необхідність їх розробки для кожного окремо взятого випадку, що вимагає значних затрат. Серед основних вимог до апаратних засобів стиску даних, які зазвичай стоять при їх розробці, слід виділити наступні: 1) висока ефективність використання обладнання; 2) забезпечення можливості паралельної обробки декількох потоків даних, які надходять декількома каналами; 3) забезпечення можливості реконфігурування в процесі роботи для обробки потоків даних з різними параметрами; 4) забезпечення багатофункціональності для обробки потоків даних за різними алгоритмами. Крім того, з метою мінімізації часу розробки і тестування систем стиску необхідно забезпечити можливість реконфігурування базової комп’ютерної системи стиску на етапі проектування, що дозволить створювати на її базі інші системи стиску.
Тому актуальною є наукова задача створення нової базової реконфігурованої структури комп’ютерної системи, яка б надавала можливість динамічної перебудови апаратних засобів у процесі функціонування системи, для забезпечення багатофункціональності та автоматичного синтезу процесорів стиску потоків даних з заданими функціями та характеристиками.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась відповідно до напрямків наукової діяльності кафедри електронних обчислювальних машин Національного університету “Львівська політехніка” за темою Міністерства освіти і науки України:
· ДБ/АВАГ “Конфігуровані вимірювально-обчислювальні мережі інтелектуальних автономних агентів для вирішення задач моніторингу навколишнього середовища”, 2004 р. (номер державної реєстрації 0104U002284).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є створення реконфігурованої базової структури комп’ютерної системи для автоматичного синтезу процесорів стиску потоків даних з заданими функціями та характеристиками.
Для досягнення мети в роботі розв’язані наступні задачі:
1.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: РЕКОНФІГУРОВАНІ ПРОЦЕСОРИ СТИСКУ ПОТОКІВ ДАНИХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок