Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТИПІЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ЕЛЕМЕНТА СИСТЕМНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ЯКОСТІ В ISO 9000

ТИПІЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ЕЛЕМЕНТА СИСТЕМНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ЯКОСТІ В ISO 9000

Назва:
ТИПІЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ЕЛЕМЕНТА СИСТЕМНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ЯКОСТІ В ISO 9000
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,45 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
КИЇВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ТЕХНОЛОГІЙ ТА ДИЗАЙНУ
Талал Махмуд Абед Рахман Аль-Кататбех
УДК 687.[658.562.658.568]
ТИПІЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ЕЛЕМЕНТА СИСТЕМНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ЯКОСТІ В ISO 9000
05.01.02 – Стандартизація і сертифікація
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2001


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському державному університеті технологій та дизайну Міністерство освіти та науки України.
Науковий керівник | доктор економічних наук , професор
Мартиненко Микола Мефодійович,
проректор з наукової роботи
Київського економічного інститут менеджменту.
Офіційні опоненти | доктор технічних наук, професор
заслужений діяч науки і техніки України,
Орловський Броніслав Вікентійович,
Київський державний університет технологій та дизайну,
завідувач кафедрою машин легкої промисловості
кандидат економічних наук, доцент
Маматов Валерій Петрович,
Дніпропетровський Державний центр стандартизації, метрології та сертифікації Держстандарту України,
директор
Провідна установа | Національний університет “Львівська політехніка” Міністерства освіти та науки України
Захист відбудеться “05” червня 2001 року о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.102.01 при Київському державному університеті технологій та дизайну за адресою: 01011, Київ-11, вул. Немировича-Данченка, 2, конференцзал головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського державного університету технологій та дизайну.
Автореферат розісланий “04” травня 2001 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент Хімічева Г.І.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Конкурентоспроможність продукції, що випускається підприємствами держави є головним напрямком успішної їх діяльності на внутрішньому та світовому ринках. Дуже актуальною є ця проблема для підприємств легкої промисловості. Основним напрямком, якого приймаються підприємства, що успішно діють на конкурентних ринках, є узгодження своєї діяльності з принципами TQM (Total Quality Management) або застосування міжнародних стандартів ISO серії 9000. Актуальною проблемою для підприємств, які тільки розпочинають роботу по створенню систем управління якості (СиУЯ) є вдале поєднання національних стандартів з системою ISO серії 9000.
Тому, для підприємств легкої промисловості України, а також країн , що розвиваються шляхом освоєння світових конкурентних ринків є проектування та впровадження систем управління якістю “стандарти ISO серії 9000: 2000”.
У відповідності до стандартів ISO 9000 СиУЯ є сукупність організаційної структури (організаційної структури управління) методик, процесів і ресурсів, необхідних для здійснення управління якістю.
Аналіз таких систем показує, що головною проблемою при їх створенні та запровадженні є ефективний синтез елементів, параметрів організаційної структури управління (ОСУ) в СиУЯ підприємства.
Організаційна структура управління в СиУЯ є тією підсистемою за допомогою, якої підприємство може задовольняти головній вимозі створення якісного продукту – забезпечувати швидке безперервне адекватне реагування на внутрішні та зовнішні ситуації, що стосуються якості продукції.
В дисертації ОСУ підприємством розглядається із двох боків. З одного боку ОСУ є складовою частиною СиУЯ і є об‘єктом дослідження, а з іншого боку ОСУ є об‘єктом стандартизації, без проведення якої витрати на розробку та впровадження СиУЯ будуть збільшуватись. При цьому проектування СиУЯ і розробка ОСУ мають загальну методологічну основу.
Зв‘язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація має безпосередній зв‘язок з планом робіт бюджетної теми: “Розробка теоретичних основ економічного механізму розвитку підприємств легкої промисловості, автоматизованого проектування і управління виробництвом високоякісної продукції в умовах ринкової економіки” шифр 6.13.ДБ., яка використовувалась на кафедрі управління та економіки виробництва ДАЛПУ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ТИПІЗАЦІЯ ОРГАНІЗАЦІЙНИХ СТРУКТУР УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВА ЯК ЕЛЕМЕНТА СИСТЕМНОГО ТЕХНОЛОГІЧНОГО КОМПЛЕКСУ ЯКОСТІ В ISO 9000

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок