Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ СИЛОВИХ ХВИЛЬОВИХ ЗУБЧАСТИХ ПЕРЕДАЧ ВЖИВАННЯМ КУЛЬОВОГО ЗАЧЕПЛЕННЯ

УДОСКОНАЛЕННЯ СИЛОВИХ ХВИЛЬОВИХ ЗУБЧАСТИХ ПЕРЕДАЧ ВЖИВАННЯМ КУЛЬОВОГО ЗАЧЕПЛЕННЯ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ СИЛОВИХ ХВИЛЬОВИХ ЗУБЧАСТИХ ПЕРЕДАЧ ВЖИВАННЯМ КУЛЬОВОГО ЗАЧЕПЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,54 KB
Завантажень:
150
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Імені Володимира Даля
Просянок Віталій Вікторович
УДК 621.83
УДОСКОНАЛЕННЯ СИЛОВИХ ХВИЛЬОВИХ ЗУБЧАСТИХ ПЕРЕДАЧ ВЖИВАННЯМ КУЛЬОВОГО ЗАЧЕПЛЕННЯ
Спеціальність 05.02.02 – Машинознавство
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Луганськ - 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Приазовському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник доктор технічних наук, професор
Маргуліс Михайло Володимирович,
Приазовський державний технічний університет,
професор кафедри “Технологія машинобудування”
Офіційні опоненти доктор технічних наук, професор
Шишов Валентин Павлович,
Східноукраїнський національний університет,
професор кафедри “Машинознавство”
кандидат технічних наук,
начальник лабораторії акустико-эміссійного контролю ВАТ МК “Азовсталь”
Нечепуренко Олександр Васильович
 
Провідна установа Одеський національний політехнічний університет,
кафедра „Теоретична механіка і машинознавство”,
Міністерство Освіти і науки України, м.Одеса
 
Захист відбудеться 10.06.2005 р. о 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д29.051.03 Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою:
91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а
Автореферат розісланий 05.05.2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Осенін Ю.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У машинобудуванні постійно зростають вимоги до навантажувальної здатності, жорсткості та точності механічних приводів при одночасному зменшенні габаритних розмірів, металомісткості, енергоспоживання та вартості. Тому удосконалення приводу є одним з найважливіших напрямів у створенні економічних і високопродуктивних машин.
Актуальність теми. Перспективним напрямом рішення цієї задачі є вживання в привідних механізмах машин прогресивних видів зубчастих передач. При цьому найкращих масогабаритних показників приводу можна досягти, якщо застосовувати хвильові зубчасті передачі (ХЗП). Хвильові зубчасті передачі є елементом високої технології, їх використання ефективно при створенні нової техніки.
ХЗП володіє значними перевагами в порівнянні з іншими типами механічних передач у діапазоні передавальних відносин від 80 і вище. При менших передавальних відносинах ХЗП практично не застосовується через недостатню довговічність гнучкого зубчастого колеса у зв'язку зі збільшенням рівня радіальної деформації та напруженості його.
Проте, використання переваг хвильових передач, таких як: багатопарність зачеплення, висока кінематична точність і плавність роботи, достатньо високий коефіцієнт корисної дії при відносно малій масі та габаритних розмірах передач ініціюють дослідження і створення силової хвильової передачі в діапазоні малих передавальних чисел (u = 20-80), які найбільш часто використовуються в привідних пристроях машин. Тому задача створення силової хвильової передачі з новим видом зачеплення (наприклад, кульовим), забезпечуючим зменшення напруженого стану гнучкого колеса та використання хвильової передачі в діапазоні малих передавальних чисел (u=20-80) є актуальна.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота підготовлена на кафедрі Технологія машинобудування” Приазовського державного технічного університету згідно з планом наукових робіт за програмою “Розроблення оптимальних конструкцій хвильових зубчастих передач”, що включає такі теми: “Розробка основ розрахунку і технології виготовлення хвильових передач з кульовим і роликовим зачепленням”; “Розробка основ розрахунку удосконаленої силової хвильової кульової зубчастої передачі і технології її виготовлення” де здобувач був відповідальним виконавцем.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є вдосконалення ХЗП вживанням кульового зачеплення і розробка рекомендацій щодо розрахунку та проектуванню нових високоефективних хвильових передач для приводів машин і механізмів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ СИЛОВИХ ХВИЛЬОВИХ ЗУБЧАСТИХ ПЕРЕДАЧ ВЖИВАННЯМ КУЛЬОВОГО ЗАЧЕПЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок