Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Напружено-деформований стан кусково-однорідних тіл за умов ідеального та неідеального контакту

Напружено-деформований стан кусково-однорідних тіл за умов ідеального та неідеального контакту

Назва:
Напружено-деформований стан кусково-однорідних тіл за умов ідеального та неідеального контакту
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,15 KB
Завантажень:
469
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Лавренюк Микола Васильович
УДК 539.3
Напружено-деформований стан кусково-однорідних тіл за умов ідеального та неідеального контакту
(01.02.04 — механіка деформівного твердого тіла)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фізико-математичних наук
Київ — 2001
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Науковий керівник: ПОДІЛЬЧУК Юрій Миколайович, доктор фізико-математичних наук, професор, завідувач відділом реології Інституту механіки імені С.П. Тимошенка НАН України, м.Київ
Офіційні опоненти: МАСЛОВ Борис Петрович, доктор фізико-математичних наук, головний науковий співpобітник Інституту механіки імені
С. П. Тимошенка HАH Укpаїни, м. Київ
САНЧЕНКО Віталій Антонович, кандидат фізико-математичних наук, старший науковий співробітник Інституту електрозварювання імені Є.О. Патона HАH Укpаїни, м. Київ
Провідна установа: Інститут прикладних проблем механіки і математики імені Я.С. Підстригача НАН України, м. Львів
Захист відбудеться “ 7 ” березня 2001 року о 14 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.001.21 при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за адресою: 03127, м. Київ-127, пр. акад. Глушкова, 6, механіко-математичний факультет.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 58).
Автореферат розіслано “ 6 ” лютого 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Кепич Т.Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В сучасній практиці широко застосовуються такі композитні матеріали, які з точки зору механіки деформівного тіердого тіла можна розглядати як плоскі кусково-однорідні тіла типу матриці з включеннями. Тому постає необхідність розробки ефективних методів визначення напружено-деформованого стану в кусково-однорідних тілах за різних умов контакту та дослідження впливу фізичних та геометричних параметрів матриці та включень, умов зчеплення матриці з включеннями на розподіл полів напружень і їх концентрацію.
На сьогодні досить добре розроблені аналітичні методи визначення напружено-деформованого стану нескінченних тіл з отворами та найпростішими включеннями і чисельні та чисельно-аналітичні методи визначення напружено-деформованого стану кусково-однорідних тіл за умов ідеального контакту і рівних коефіцієнтів Пуассона в основному для нескінченних та напівнескінченних матриць з включеннями.
В розвиток цього напрямку значний внесок зробили такі відомі вчені: В.В.Болотін, Я.Й.Бурак, Я.М.Григоренко, Д.В.Грілицький, В.Т.Грінченко, А.А.Ільюшин, О.М.Гузь, С.О.Калоєров, А.Д.Коваленко, Г.Б.Колчин, Ю.М.Коляно, В.Д.Купрадзе, Р.М. Кушнір, М.І. Мусхелішвілі, А.І.Лур'є, Б.П.Маслов, І.О.Мотовиловець, Ю.М.Неміш, В.Новацький, І.Ф.Образцов, Б.Є.Победря, Ю.М.Подільчук, Я.С.Підстригач, Г.М. Савін, М.П.Саврук, В.С.Саркісян, Н.Г.Стащук, Г.Т. Сулим, А.Ф.Улітко, Л.П.Хорошун, І.А.Цурпал та інші автори.
Разом з тим залишається недостатньо дослідженим питання впливу умов неідеального контакту матриці і включень, форми включень, розмірів матриці, наявності прошарків на напружено-деформований стан кусково-однорідних тіл.
З цього випливає актуальність теми дисертації – розробка ефектичних чисельно-аналітичних методів розв’язання плоских задач теорії пружності кусково-однорідних тіл типу скінченної чи нескінченної матриці із включеннями довільної форми та дослідження їх напружено-деформованого стану, за умов ідеального та неідеального контакту.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тематика дисертації пов’язана з дослідженнями, які проводяться на кафедрі механіки суцільних середовищ Київського університету імені Тараса Шевченка, а також по держбюджетній темі “Математичне та експериментальне моделювання і дослідження стаціонарних і динамічних процесів деформування та руйнування в неоднорідних матеріалах” (номер державної реєстрації 0197U003071).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: Напружено-деформований стан кусково-однорідних тіл за умов ідеального та неідеального контакту

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок