Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ РЕЖИМ ДЕТІНІЗАЦІЇ ВІДНОСИН У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ РЕЖИМ ДЕТІНІЗАЦІЇ ВІДНОСИН У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

Назва:
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ РЕЖИМ ДЕТІНІЗАЦІЇ ВІДНОСИН У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,12 KB
Завантажень:
478
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ім. Вадима Гетьмана
ЧЕХОВСЬКА ІРИНА ВАСИЛІВНА
УДК 351.711:338.46
АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ РЕЖИМ
ДЕТІНІЗАЦІЇ ВІДНОСИН У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ
Спеціальність 12.00.07 – адміністративне право і процес;
фінансове право; інформаційне право
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі адміністративного права та адміністративної діяльності Національної академії державної податкової служби України Державної податкової адміністрації України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Попович Володимир Михайлович,
Національний університет державної податкової служби України, начальник Науково-дослідного центру з проблем оподаткування
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор
Рябченко Олена Петрівна,
Харківський національний університет
внутрішніх справ МВС України,
начальник кафедри адміністративної діяльності органів внутрішніх справ
кандидат юридичних наук, доцент
Кофлан Василь Михайлович,
Фінансово-комерційний кооперативний коледж
ім. С. Граната, директор (м. Івано-Франківськ).
Провідна установа – Київський національний університет внутрішніх справ МВС України, кафедра адміністративного права, м. Київ.
Захист відбудеться 24 жовтня 2006 р. о ___ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук К 26.006.05 в Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, пр Перемоги, 54/1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана за адресою: 03680, м. Київ, пр. Перемоги, 54/1, к.201.
Автореферат розісланий 19 вересня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.М. Мудра


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Сучасний стан відносин у житлово-комунальній сфері набув особливої економічної, соціальної та політичної гостроти. Про це свідчать періодичні техногенні катастрофи, які набувають дедалі загрозливіших масштабів, критичний екологічний та санітарно-епідеміологічний стан житлово-комунальної сфери (далі – ЖКС). Внаслідок цього, з одного боку, сформувалася тенденція стрімкого зниження кількості та якості житлово-комунальних послуг, з іншого - відбувається щорічне зростання цін на житлово-комунальні послуги, що супроводжується розповсюдженням тіньових економічних процесів. Крім занепаду ЖКС, формування тенденції зростання техногенних катастроф, ця ситуація продукує передумови виникнення правового нігілізму в населення щодо закону, влади і держави в цілому, зумовлює зростання конфліктно-напруженої ситуації в соціально-економічній сфері. На тлі зазначених негативних процесів виникає необхідність посилення адміністративно-правового регулювання стосовно вдосконалення організаційної та функціональної структури суб’єктів управління ЖКС як основи подолання кризового стану та детінізації житлово-комунальних відносин.
Актуальність теми дослідження. Становлення ринкової, соціально орієнтованої економіки вимагає нових підходів до регулювання такої важливої сфери, як житлово-комунальна. Надаючи фізичним і юридичним особам необхідні житлово-комунальні послуги, дана галузь суттєво впливає на життєвий рівень і повсякденний настрій майже всіх громадян України, забезпечує життєдіяльність суспільства та обумовлює стан соціальної напруги в сфері суспільних відносин у цілому. Відсутність належної координації дій державних органів, органів місцевого самоврядування, громадськості, недостатнє наукове, а, відповідно, й організаційне та адміністративно-правове забезпечення переходу галузі до ринкових відносин, непослідовність у прийнятті управлінських рішень щодо її структурних перетворень, призвели до втрати керованості цими процесами, сприяючи тінізації капіталооборотних відносин у ЖКС, подальшій її руйнації та системній кризі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: АДМІНІСТРАТИВНО-ПРАВОВИЙ РЕЖИМ ДЕТІНІЗАЦІЇ ВІДНОСИН У СФЕРІ ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок