Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,40 KB
Завантажень:
252
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Українська державна академія залізничного транспорту
САЛАХ ТУРКІ АТЕІВІ АЛЬ-РАВАШДЕХ
УДК 330.322:658.152
РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – економіка, організація і управління підприємствами
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському державному економічному університеті, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, доцент
Клименко Володимир Ілліч,
Харківський державний економічний університет,
доцент кафедри інформаційних систем.
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Пушкар Олександр Іванович,
Харківський державний економічний університет, завідувач кафедри обчислювальної техніки та програмування;
кандидат економічних наук, професор
Коюда Павло Миколайович,
Харківський національний університет радіоелектроніки,
завідувач кафедри економіки і менеджменту.
Провідна установа – | Національний технічний університет "Харківський політехнічний інститут", кафедра економіки і маркетингу, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться "_21_" _травня_ 2004 р. о 15-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.820.05 в Українській державній академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7, аудиторія 3.501
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Української державної академії залізничного транспорту за адресою: 61050, м. Харків, пл. Фейєрбаха, 7.
Автореферат розісланий "17_" ___квітня____ 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Чорнобровка І. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Стратегія економічного розвитку України до 2010 року передбачає необ-хідність визначення оптимального вектора розвитку, обумовленого посиленням взаємозалежності, глобалізації економічних і політичних процесів, виявленням місця в міжнародному поділі праці.
Завдання ринкового реформування ускладнюються щораз більшою залежністю економіки України від місця в системі міжнародного поділу праці, обумовленої посиленням інтеграційних тенденцій у світових господар-ських зв’язках, економічних і політичних процесах. Стан виробничої бази, рівень його відповідності науково-технологічній моделі економічного зростан-ня, а також конкурентоспроможність національної економіки в цілому і її продук-ції зокрема, визначають місце країни в системі міжнародного поділу праці.
Як показує міжнародний досвід, значне зростання інвестиційно-іннова-ційної активності є характерною ознакою перехідної економіки. Разом з тим у періоди корінних економічних і політичних змін багато в чому заперечується те, що пов’язано з попереднім станом суспільства, зокрема навіть меха-нізми, які успішно використовувалися й раніше. Подібний процес стосується також планування. Перехід від загального планування до загальної безплановості вже дав свої результати. Разом з тим досвід економічно розвинутих країн свідчить, що, незважаючи на темпи змін, які зростають, більшість компаній звертається в такий чи інший спосіб до внутрішньовиробничого планування, наприклад, і страте-гічного. Причому важливою частиною їхньої загальної стратегії є інвестиційна діяльність, що дозволяє формувати відповідні зовнішнім змінам напрямки діяль-ності підприємства.
У Законі України "Про інвестиційну діяльність" наголошується, що держава повинна брати активну участь в інвестиційній діяльності з метою "…реалізації економічної, науково-технічної і соціальної політики" (стаття 11). При цьому державним підприємствам надаються гарантії та певні пільги. Таким чином, процеси, зв’язані з інвестиційною діяльністю підприємств, мають законодавчу базу.
Актуальність теми дослідження. Труднощі трансформаційного періоду в українській економіці зумовлені відсутністю єдиної науково виваженої концепції формування ринкових відносин і належного закордонного досвіду, який можна було б доцільно запозичити. Негативні наслідки має і недооцінка багатьма політиками та підприємцями теоретичного обґрунтування практичних рішень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок