Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЛЕКСНОСТІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ

МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЛЕКСНОСТІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ

Назва:
МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЛЕКСНОСТІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,27 KB
Завантажень:
96
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Київський Національний університет технології та дизайну
Кукарцева Світлана Віталіївна
УДК 338.45
МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЛЕКСНОСТІ
РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ
Спеціальність: 08.07.01 – економіка промисловості
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Науково-дослідному інституті автоматизованого проектування динамічних систем (АПРОДОС) Національного технічного університету України “КПІ” Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор,
заслужений діяч науки і техніки України
Столяров Василь Феодосійович,
Київський Національний університет технології та дизайну МОН України, завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Стеченко Дмитро Миколайович,
НТУУ „КПІ” МОН України,
професор кафедри міжнародної економіки
кандидат економічних наук, доцент
Тарасенко Ірина Олексіївна,
Київський інститут інвестиційного менеджменту
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри економіки підприємств
Провідна установа: Рада по вивченню продуктивних сил України
НАН України, відділ проблем розвитку промисловості
Захист відбудеться “30” січня 2007 р. о 16 годині 00 хвилин на засіданні спеціалізованої вченої ради К26.102.05 Київського національного університету технології та дизайну МОН України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Київського національного університету технологій та дизайну Міністерства освіти і науки України за адресою: 01011, м. Київ, вул. Немировича-Данченка, 2.
Автореферат розісланий “29” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
д.е.н., професор О.Ю. Чубукова
і Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. В минулому столітті управління промисловістю у багатьох розвинутих країнах було орієнтовано на забезпечення економічного розвитку на базі створення нового технологічного укладу. Зростання валового внутрішнього продукту стало головним критерієм статистичного виміру економічного розвитку. Але такі, природно об’єднані у органічно ціле сфери промислового виробництва як економічна, довкілля і соціальні інститути, фактично існували ізольовано одна від однієї.
В результаті виникали нові і загострювались старі економічні проблеми, поточні завдання яких вирішувались за рахунок майбутніх поколінь, відбувалась деградація моралі в суспільних відносинах та у ставленні до природи, наростали різноманітні кризові явища та конфлікти.
Прогресивна міжнародна громадськість та світові недержавні аналітичні центри запропонували новий підхід до подолання зазначених негативних моментів – Концепцію сталого розвитку людства.
Науковою базою Концепції сталого розвитку людства є Концепція ноосфери, яку запропонував академік В.І.Вернадський ще на початку ХХІ століття і суть якої полягає в обов’язковій узгодженості екологічного, економічного і людського (тобто соціального) розвитку таким чином, щоб від покоління до покоління не зменшувалась якість і безпека життя людей, не погіршувався стан довкілля і відбувався соціальний прогрес.
Втілення Концепції сталого розвитку людства в Україні орієнтовано на врахування в моделі державного управління як єдиного цілого екологічної, соціальної і економічної сфер без віддачі переваги зовні привабливому розвитку тільки економіки на ринкових засадах.
У розробці й реалізації національної Концепції сталого розвитку на загальнодержавному рівні приймала участь значна кількість українських вчених і фахівців, співробітників державних наукових установ, насамперед Ради по вивченню продуктивних сил України НАН України, та недержавні аналітичні центри, громадські об’єднання, політичні партії і окремі громадяни. Серед них: Амоша О.І., Балацкий О.Ф., Бистряков І.К., Буркинський Б.В., Внукова Н.М., Данілішин Б.М., Долішній М.І., Дорогунцов С.І., Карпинський Б.А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ КОМПЛЕКСНОСТІ РЕГІОНАЛЬНОГО РОЗВИТКУ ПРОМИСЛОВОСТІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок