Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Скачати реферат: АВТОМАТИЗАЦІЯ СКІНЧЕННО-ЕЛЕМЕНТНОГО РОЗРАХУНКУ ПРОЦЕСІВ У ПРОСТОРОВИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ СЕРЕДОВИЩАХ

АВТОМАТИЗАЦІЯ СКІНЧЕННО-ЕЛЕМЕНТНОГО РОЗРАХУНКУ ПРОЦЕСІВ У ПРОСТОРОВИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ СЕРЕДОВИЩАХ / сторінка 4

Назва:
АВТОМАТИЗАЦІЯ СКІНЧЕННО-ЕЛЕМЕНТНОГО РОЗРАХУНКУ ПРОЦЕСІВ У ПРОСТОРОВИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ СЕРЕДОВИЩАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,82 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
М. Глушкова НАН України, Київ);
§ VII Міжнародна науково-технічна конференція “Системний аналіз та інформаційні технології” (28 червня – 2 липня 2005 р., Київ);
§ V Міжнародна науково-практична конференція з програмування УкрПРОГ’2006 (23 – 25 травня 2006 р., Київ);
§ Міжнародна наукова конференція “Досягнення та перспективи розвитку інформаційного суспільства в Україні” (CeBIT-2006, Ганновер, Німеччина);
§ Міжнародний симпозіум "Питання оптимізації обчислень (ПОО – ХХХІII)", присвячений 50-річчю створення Інституту кібернетики
ім. В.М. Глушкова НАН України (23 – 28 вересня 2007 р., Київ);
§ Міжнародна наукова конференція “Розвиток інформаційно-комуніка-ційних технологій та розбудова інформаційного суспільства в Україні” (CeBIT-2007, Ганновер, Німеччина);
§ Міжнародна науково-технічна конференція “Многопроцессорные вычис-лительные и управляющие системы – 2007”, 24 – 29 вересня 2007 р., сел. Дивноморське, Геленджик, Росія.
Результати дисертації систематично доповідалися та обговорювалися протягом 2004 – 2008 рр. на наукових семінарах відділу методів дискретної оптимізації, математичного моделювання та аналізу складних систем Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України. У повному обсязі дисерта-ційна робота доповідалася та обговорювалася на науковому семінарі відділів методів дискретної оптимізації, математичного моделювання та аналізу склад-них систем, методів та технологічних засобів побудови інтелектуальних програмних систем Інституту кібернетики імені В.М. Глушкова НАН України.
Окремі наукові результати дисертаційної роботи, що увійшли до циклу робіт “Математичне та програмне забезпечення аналізу процесів багатоком-понентних середовищ на суперкомп’ютері СКІТ” Білоуса М.В., Вєщунова В.В., відзначені премією Президента України для молодих вчених 2007 р.
Публікації. Основні результати дисертації опубліковано в 15 роботах, з яких 6 надруковано в наукових фахових виданнях, 9 – у збірниках доповідей міжнародних конференцій (1 робота опублікована без співавторів).
Структура та обсяг дисертації. Дисертаційна робота складається з переліку умовних скорочень, вступу, чотирьох розділів, висновків, переліку використаних джерел. Загальний обсяг дисертації 158 сторінок, у тому числі 93 рисунки, 9 таблиць, список використаних джерел із 151 найменування на 16 сторінках.
ОСНОВНИЙ ЗМІСТ РОБОТИ
У вступі обгрунтовано актуальність роботи, сформульовано мету і задачі дослідження, показано наукову новизну та практичне значення отриманих результатів.
У першому розділі розглянуто сучасний стан проблеми моделювання процесів фільтрації підземних вод у багатокомпонентних ґрунтових середовищах. Зазначено важливість проведення аналізу з урахуванням суттєвих неоднорідностей у структурі та характеристиках ґрунтового масиву, що призводять до розривів п’єзометричного напору та фільтраційного потоку. Наведено стислий огляд теоретичних методів, що дозволяють розв’язати це питання.
Проведено огляд останніх версій сучасних програмних систем і алгоритмічних бібліотек, що призначені для МСЕ-моделювання гідрогео-логічних процесів. Увагу приділено можливостям систем, діапазону задач, що ними розв’язуються, використаним математичним моделям і чисельним методам, підходам до побудови моделей реальних областей, можливостям обробки і подання результатів розрахунків. Встановлено, що в сучасних програмних системах питання врахування впливу тонких слабкопроникливих включень на параметри фільтрації в повністю тривимірній постановці не знайшло достатнього розгляду.
У другому розділі наведено основи моделювання процесів фільтрації в тривимірних областях із тонкими включеннями. Математичний апарат системи побудовано на базі теоретичних підходів, викладених у роботах Сергієнка І.В., Дейнеки В.С., стосовно математичного моделювання процесів у багатоком-понентних середовищах з тонкими включеннями. Наведено класичні та узагальнені постановки параболічних задач з розривними розв’язками.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: АВТОМАТИЗАЦІЯ СКІНЧЕННО-ЕЛЕМЕНТНОГО РОЗРАХУНКУ ПРОЦЕСІВ У ПРОСТОРОВИХ БАГАТОКОМПОНЕНТНИХ СЕРЕДОВИЩАХ

BR.com.ua © 1999-2018 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок