Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ У СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УГОРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ У СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УГОРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Назва:
ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ У СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УГОРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,36 KB
Завантажень:
131
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
На зламі XX-XXI сторіч в Україні значно зріс інтерес до проблеми іншомовно
ї освіти в навчальних закладах різного типу


ПРИКАРПАТСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВАСИЛЯ СТЕФАНИКА
ГУЛЬПА ЛЮДМИЛА ЮЛІЇВНА
УДК 372.8: 81’ 243(439) Г 94
ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ
У СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ
ЗАКЛАДАХ УГОРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ
13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Івано-Франківськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Інституті педагогіки Академії педагогічних наук України, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник:
кандидат педагогічних наук, доцент,
завідувач лабораторії навчання іноземних мов
Інституту педагогіки Академії педагогічних наук України
Редько Валерій Григорович,
Офіційні опоненти:
доктор педагогічних наук, професор Руснак Іван Степанович,
Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича
завідувач кафедри педагогіки та методики початкового навчання
кандидат педагогічних наук, доцент Білавич Галина Василівна,
Прикарпатський національний університет ім. В. Стефаника
доцент кафедри теорії та методики початкового навчання
Провідна установа: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Міністерство освіти і науки України, м. Київ
Захист відбудеться ? 26 ? червня 2007 року об 13.00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 20.051.01 у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за адресою: 76025, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 79, конференц-зала Будинку вчених
З дисертацією можна ознайомитися в науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (76025, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 79)
Автореферат розісланий ? 25 ? травня 2007 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради Н.Р. Кирста
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В останнє десятиліття найбільш перспективні та широкомасштабні зміни відбуваються в освітній галузі країн Європи. Розвиток європейських держав актуалізує різні підходи до формування сфери іншомовної освіти. Угорська Республіка, яка не так давно (2004) долучилася до членства в Європейському Союзі, значно підсилила значущість національної іншомовної освітньої сфери в умовах середнього навчального закладу.
У контексті європейських тенденцій та з опертям на національні освітні традиції (впровадження профілізації іншомовної освіти, новітні мовні проекти, дворівнева державна підсумкова атестація з іноземної мови тощо), Угорщина в числі перших постсоціалістичних держав екстраполювала рекомендації Ради Європи з питань мовної освіти й виробила національну доктрину її розвитку. За період з кінця ХХ – до початку ХХІ ст. в країні вже є очевидними дидактико-розвивальні здобутки. Бажання угорців опановувати іноземними мовами в середній школі та їхнє прагнення до багатомовності і сьогодні знаходить велику державну підтримку на рівні належного фінансування інноваційних педагогічних технологій.
В організації дібраного для дослідження матеріалу, ми спираємося на лінгводидактичний підхід, який передбачає наукове обґрунтування загальних закономірностей розвитку іншомовної освіти, специфіку змісту, методів і засобів навчання іноземним мовам залежно від дидактичної мети й завдань, характеру навчального матеріалу, який вивчається, умов багатомовності, етапу навчання та інтелектуального розвитку учнів.
Відповідно до означеного, в працях учених України актуалізовано різні аспекти проблеми іншомовної освіти: особливості її розвитку й функціонування в контексті сучасних підходів до викладання іноземних мов у європейських країнах (Г.Гринюк, С.Ніколаєва, О.Мисечко); соціокультурний компонент змісту навчання іноземної мови у контексті європейської шкільної освіти (О.Максименко, О.Першукова,); порівняльний аналіз тенденцій управління базовою освітою в сучасних європейських державах та місце середнього навчального закладу в цьому процесі (Л.Гриневич, А.Сбруєва); тенденції розвитку теорії й практики тестування навчальних досягнень учнів і практичний аспект їх організації у загальноосвітньому навчальному закладі (О.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ТЕНДЕНЦІЇ РОЗВИТКУ ІНШОМОВНОЇ ОСВІТИ У СЕРЕДНІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДАХ УГОРСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок