Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> реферат безкоштовно: РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ПРОМИСЛОВОЮ ВЛАСНІСТЮ У КОНТеКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ПРОМИСЛОВОЮ ВЛАСНІСТЮ У КОНТеКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ / сторінка 6

Назва:
РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ПРОМИСЛОВОЮ ВЛАСНІСТЮ У КОНТеКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,96 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Ці кошти повинні використовуватися на мотивацію, створення сприятливих умов і зацікавленості персоналу в результатах інтелектуальної праці, створення умов та інфраструктури, що сприяють розвитку в цій сфері і впливають не тільки на діяльність зі створення об’єкта права інтелектуальної промислової власності, на який визначається первинна вартість, а й на майбутні проекти в цій сфері.
Проведений аналіз нормативно-правової бази в механізмах державного управління інноваційною діяльністю та розвитком інтелектуальної промислової власності в Україні дає змогу стверджувати, що в Україні створено законодавчу базу, яка регулює правові відносини у сфері інтелектуальної промислової власності, але її недосконалість зумовлює складність відносин між наукою та сферою її комерціалізації, що гальмує процес становлення інноваційної діяльності в Україні.
У дисертації зазначено, що в механізмах державного управління розвитком інтелектуальної промислової власності в частині чинного законодавства фактично неврегульовані певні напрями як інноваційної діяльності в цілому, так і інтелектуальної промислової власності зокрема. Мова йде про регламентування роботи венчурних фундацій і венчурних фірм, хоча, за оцінками експертів, саме вони є основою саморозвитку інноваційної діяльності та особливо інтелектуальної власності. Тому автором визначені основні умови, які можуть бути закладені в законодавчі акти, що регламентують венчурну діяльність в Україні: відсутність дріб’язкової регламентації; орієнтація на малі й середні підприємства; надання та використання капіталу для розвитку перспективних компаній і технологій; надання податкових пільг і преференцій, що стимулюють венчурні вкладення і залучення коштів у венчурні інститути; обмеження діяльності венчурних інститутів рамками основної діяльності; переважно обмежений за часом термін існування венчурних інститутів; регламентація функцій приватних керівників венчурними інститутами в разі участі держави у формуванні венчурних фундацій або схем; встановлення мінімального граничного розміру капіталу венчурного інституту; встановлення мінімальної номінальної вартості акцій або сертифікатів венчурного інституту; обмеження на здійснення інвестицій в окремих галузях і видах бізнесу.
У третьому розділі - “Удосконалення механізмів державного управління інтелектуальною промисловою власністю” - запропоновано індекс рейтингу оцінювачів у рамках організаційного механізму державного управління інтелектуальною промисловою власністю в регіоні, надано рекомендації щодо механізму фінансового забезпечення інтелектуальної промислової власності, розроблено концепцію створення й функціонування інноваційних структур.
Ефективність діяльності системи регулювання та управління інтелектуальною промисловою власністю в Україні значною мірою залежить від розвитку інфраструктури інтелектуальної промислової власності, її правового захисту та ефективної взаємодії державних і недержавних органів, які функціонують у цій сфері, їх організаційного забезпечення.
У дисертаційній роботі при дослідженні організаційного забезпечення механізму управління інтелектуальною промисловою власністю визначено два рівні в цих механізмах на регіональному рівні. Перший – головний, що визначає основні системоутворювальні елементи забезпечення механізму функціонування й розвитку інтелектуальної промислової власності в регіоні (рис. 2), основою якого є органи та інститути регулювання й управління інтелектуальною промисловою власністю в регіоні, їх взаємодія та розмежування повноважень.
Другій рівень відіграє допоміжну роль і складається із взаємодії інших органів, діяльність яких торкається розвитку інтелектуальної промислової власності.
Таким чином, незалежне функціонування цих трьох органів становить основу системи щодо механізмів державного управління інтелектуальною промисловою власністю в регіоні та має першорядне значення для її розвитку. За таких умов інтелектуальна промислова власність набуває статусу ліквідного товару на ринку й буде включена до ринкового обігу.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ПРОМИСЛОВОЮ ВЛАСНІСТЮ У КОНТеКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок