Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Безкоштовно реферат скачати: РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ПРОМИСЛОВОЮ ВЛАСНІСТЮ У КОНТеКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ПРОМИСЛОВОЮ ВЛАСНІСТЮ У КОНТеКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ / сторінка 9

Назва:
РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ПРОМИСЛОВОЮ ВЛАСНІСТЮ У КОНТеКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,96 KB
Завантажень:
44
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Рівень розвитку інтелектуальної промислової власності також є недостатнім, хоча й спостерігаються незначні позитивні тенденції, які полягають у збільшенні: кількості заявок на видачу охоронних документів на корисні моделі; кількості використаних об’єктів права інтелектуальної промислової власності. При цьому така динаміка не торкається малих підприємств.
5. Визначено, що одним із факторів розвитку інтелектуальної промислової власності і, як наслідок, інноваційного розвитку є вартісна оцінка її об’єктів. Виходячи з цього, встановлено, що методика постановки прав на об’єкти права інтелектуальної промислової власності, що перебувають у державній власності, на бухгалтерський облік як нематеріальних активів не враховує деяких особливостей розвитку інтелектуальної промислової власності, які існують на сьогодні. Враховуючи це, запропоновано вдосконалення цієї методики шляхом введення витрат на стимулювання розвитку інтелектуальної промислової власності та введення статті “Витрати на виконання майбутніх НДДКР” до переліку статей Типового положення з калькулювання собівартості НДДКР.
6. На засаді аналізу нормативно-правової бази інтелектуальної промислової власності в Україні в дисертаційному дослідженні зроблено висновок, що в чинному законодавстві фактично неврегульована діяльність венчурних фондів і венчурних фірм. Внаслідок цього запропоновані умови, які можуть бути закладені в законодавчі акти, що регламентують венчурну діяльність в Україні, а саме: відсутність дріб’язкової регламентації; орієнтація на малі й середні підприємства; надання та використання капіталу для розвитку перспективних компаній і технологій; надання податкових пільг і преференцій, тощо.
7. У контексті вдосконалення механізму державного управління інтелектуальною промисловою власністю розроблено й запропоновано визначення індексу рейтингу оцінювачів. Застосування цього показника дасть змогу визначити рейтинг оцінювачів прав на об’єкти права інтелектуальної промислової власності, що сприятиме зростанню конкуренції між ними та якості оцінки і, таким чином, створити механізм самовдосконалення оцінки прав на об’єкти права інтелектуальної промислової власності, що здійснюється в першому з двох рівнів механізмів державного управління, які виділені в роботі. Цей рівень складається з функціонування трьох органів: відділу з розвитку інтелектуальної промислової власності облдержадміністрації; недержавних інституції оцінювачів прав на об’єкти права інтелектуальної промислової власності та патентних повірених; спеціальних судів з питань інтелектуальної промислової власності та третейських судів. Описана та обґрунтована модель функціонування цієї системи з розкриттям функцій її елементів.
8. Виходячи з аналізу основних моделей, програм, форм та схем державної підтримки венчурного бізнесу як однієї з найважливіших складових фінансового забезпечення розвитку інтелектуальної промислової власності в контексті інноваційного розвитку, запропоновано схему фінансового забезпечення, основану на створенні державної фундації, яка буде здійснювати фінансування розвитку інтелектуальної промислової власності на умовах поділення ризику з іншими венчурними інвесторами.
9. Запропоновано організаційний механізм державного управління розвитком інтелектуальної промислової власності в регіоні щодо його інфраструктурного забезпечення на засаді концепції створення й функціонування інноваційних структур, спрямованих на розвиток інтелектуальної промислової власності як стрижневої складової інноваційного розвитку. Впровадження цього механізму дасть змогу вдосконалити контроль за діяльністю інноваційних структур і сприятиме розвитку інтелектуальної промислової власності та інноваційному розвитку в регіоні.
СПИСОК ОПУБЛІКОВАНИХ АВТОРОМ ПРАЦЬ
ЗА ТЕМОЮ ДИСЕРТАЦІЇ
1.
Захаров С.Е. Венчурное финансирование в инновационном развитии экономики // Соціальний менеджмент і управління інформаційними процесами. серія “Державне управління”: Збірник наукових праць ДонДАУ.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: РОЗВИТОК МЕХАНІЗМІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНОЮ ПРОМИСЛОВОЮ ВЛАСНІСТЮ У КОНТеКСТІ ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок