Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ КОМБІКОРМОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ КОМБІКОРМОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

Назва:
УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ КОМБІКОРМОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,13 KB
Завантажень:
352
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Дніпропетровський державний аграрний університет
Терещенко Максим Анатолійович
УДК 351:332.025.12:338.48
УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ КОМБІКОРМОВОЇ ПРОДУКЦІЇ
08.00.04 – економіка та управління підприємствами
(економіка сільського господарства і АПК)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Дніпропетровськ – 2007


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії, м. Мелітополь.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Дацій Олександр Іванович,
Дніпропетровський державний аграрний університет, завідувач кафедри фінансів.
Офіційні опоненти – доктор економічних наук, професор
Крисанов Дмитро Федосович,
ДУ “Інституту економіки та прогнозування”
НАН України, м. Київ,
провідний науковий співробітник відділу форм і методів господарювання в агропродовольчому комплексі;
кандидат економічних наук, доцент
Линенко Андрій Володимирович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”,
доцент кафедри економіки підприємства та маркетингу.
Захист відбудеться 11 січня 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 08.804.01 Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова 25, ауд. 342.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Дніпропетровського державного аграрного університету за адресою: 49600, м. Дніпропетровськ, вул. Ворошилова 25.
Автореферат розісланий 7 грудня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Р.М. Миронова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Якісне оновлення суспільних відносин, яке відбувається на етапі переходу до ринку в Україні, обумовлює глибокі і масштабні зміни як економічної системи в цілому, так і всіх її структурних елементів окремо. В умовах недостатнього фінансового забезпечення агропромислових підприємств провідного значення набувають процеси ефективного їх функціонування на ринку комбікормової продукції, створення умов для повноцінного відтворення тваринницької галузі.
Формування конкурентних переваг підприємств на ринку комбікормової продукції є першочерговою умовою підвищення економічної і соціальної стабільності аграрної економіки. Ломка існуючої раніше системи збуту комбікормової продукції сприяла розвитку нездорової конкуренції, що привела до монополізації ринків, зростання чисельності посередників і трейдерів, перешкоджаючих виходу товаровиробників на ринок і значно збільшуючих ціну на комбікормову продукцію. Тому системні наукові дослідження, пов'язані з розробкою дієвих напрямів і ефективних механізмів вдосконалення управління конкурентними перевагами підприємств на ринку комбікормової продукції є достатньо актуальними.
Основні принципи і підходи до визначення суті, механізмів управління конкурентними перевагами підприємств на ринку комбікормової продукції розглядалися в роботах В.Я. Амбросова, О.І. Дація, С.Н. Іляшенка,
М.Х. Корецького, Д.Ф. Крисанова, А.В. Линенка, П.М. Макаренка,
Л.Ю. Мельника, та інших. Суть і специфіка механізмів впливу ринку комбікормової продукції на рівень розвитку тваринницької галузі досліджувалися в роботах Г.Л. Азоєва, П.Т. Саблука, Ф.В. Зіновьева,
І.Г. Кириленка, В.О. Мандибури, О. Біттера та інших.
Проте, наукові дослідження на сучасному етапі здійснюються недостатньо. Так, зокрема потребує уточнення економічна сутність поняття “конкурентні переваги підприємств”, класифікація основних видів конкурентних переваг підприємств на ринку. Необхідним є розробка принципів управління формуванням конкурентоспроможності підприємств на ринку комбікормової продукції. На сучасному етапі не розроблено методичних підходів до оцінки і прогнозування конкурентних переваг підприємств на ринку комбікормової продукції. Це зумовило вибір теми дисертаційної роботи і визначило мету, завдання дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційне дослідження виконане відповідно до наукової теми Таврійської державної агротехнічної академії “Організація виробництва сільськогосподарських підприємств” (№ держ.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ КОНКУРЕНТНИМИ ПЕРЕВАГАМИ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ КОМБІКОРМОВОЇ ПРОДУКЦІЇ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок