Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕРЖНЕВИХ ВИРОБІВ ІЗ ГОЛОВКОЮ НА БАЗІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РОТОРНИХ МАШИН

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕРЖНЕВИХ ВИРОБІВ ІЗ ГОЛОВКОЮ НА БАЗІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РОТОРНИХ МАШИН

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕРЖНЕВИХ ВИРОБІВ ІЗ ГОЛОВКОЮ НА БАЗІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РОТОРНИХ МАШИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
24,18 KB
Завантажень:
194
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
ДЕРЖАВНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД“
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
Чернишев Євген Олександрович
УДК. 621.9.06–52
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ
СТЕРЖНЕВИХ ВИРОБІВ ІЗ ГОЛОВКОЮ НА БАЗІ
ТЕХНОЛОГІЧНИХ РОТОРНИХ МАШИН
Спеціальність 05.02.08 – технологія машинобудування
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Донецьк – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Державному вищому навчальному закладі “Донецький національний технічний університет” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник:
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор
Михайлов Олександр Миколайович,
Державний вищий навчальний заклад“
Донецький національний технічний університет”,
м. Донецьк, завідувач кафедри “
Технологія машинобудування
доктор технічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Проволоцький Олександр Євдокимович,
Національна металургійна академія України,
м. Дніпропетровськ, завідувач кафедри“
Технологія машинобудування
кандидат технічних наук, доцент
Воронцов Борис Сергійович
Східноукраїнський національний університет ім. В.Даля, м. Луганськ, доцент кафедри “Технологія
машинобудування
Захист відбудеться 10 квітня 2008 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д11.052.04 у Державному вищому навчальному закладі “Донецький національний технічний університет” за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема 58, ДонНТУ, 6-й навчальний корпус, ауд. 6.202а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Державного вищого навчального закладу “Донецький національний технічний університет” за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема 58, ДонНТУ, 2-й навчальний корпус.
Автореферат розісланий 6 березня 2008 року
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради Д11.052.04,
к.т.н., доцент |
Т.Г. Івченко


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Стержневі вироби з головкою (заклепки, цвяхи, шурупи зі сталі або кольорових металів) мають масовий характер споживання і виробництва. Потреба в них стабільно зростає, що пов'язано головним чином із зростанням обсягу будівельних робіт і, крім того, з їхнім використанням у виробництві й ремонті всіх видів транспорту. У 2007 році, за даними Держкомстату України, загальний обсяг будівельних робіт зріс на 15,8% порівняно з 2006 роком. У цих умовах попит на готові металовироби особливо виріс: їхнє виробництво в цілому по країні збільшилося на 19,8%. Значну частину в загальному обсязі металовиробів займають стержневі вироби з головкою. До подібних виробів також належать гільзи патронів, що є порожнистими стержнями з деформованим торцем. В дисертаційній роботі досягнення поставленої мети показано на прикладі стержневих виробів із конічною головкою.
Зараз для виготовлення стержневих виробів із головкою застосовується традиційне обладнання – автомати для холодного висадження, тобто машини дискретної дії, які за один подвійний хід повзуна забезпечують вихід одного виробу. Проте досвід експлуатації цих автоматів свідчить, що їхня продуктивність залежить від довжини виробу. Оскільки довжина виробу визначає хід повзуна і, як наслідок, радіус кривошипу й довжину шатуна, то для більш довгих виробів повзун змушений робити більший хід, але на менших швидкостях. Наприклад, паспортна продуктивність цвяхівних автоматів при довжині виробів до 50 мм досягає 12 шт/с, а при довжині 200 мм - 3 шт/с. Це обумовлено інерційним і динамічним навантаженням, а також коливаннями машин.
Слід відзначити, що (60...70)% економічного ефекту в автоматичному виробництві досягається через підвищення продуктивності обладнання. Для підвищення продуктивності виготовлення невеликих деталей типу тіл обертання з малим часом обробки, до яких належать стержневі вироби з головкою, доцільно виготовляти їх на технологічних роторних машинах, у яких транспортування та обробка здійснюються одночасно. Це дозволить підвищити ефективність їх виготовлення: виключити холості ходи машини, збільшити продуктивність, істотно підвищити ефективність використання часу циклу, знизивши при цьому швидкості й прискорення частин, що рухаються, на порядок і більше, зменшити технологічні зусилля за рахунок того, що під час обробки інструмент не затрачає додаткову роботу для подолання інерції часток матеріалу, що обробляється, забезпечити більш рівномірне споживання потужності протягом часу циклу, що буде сприяти підвищенню довговічності обладнання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИГОТОВЛЕННЯ СТЕРЖНЕВИХ ВИРОБІВ ІЗ ГОЛОВКОЮ НА БАЗІ ТЕХНОЛОГІЧНИХ РОТОРНИХ МАШИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок