Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Зниження віброактивності привідних систем з пружними муфтами

Зниження віброактивності привідних систем з пружними муфтами

Назва:
Зниження віброактивності привідних систем з пружними муфтами
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,64 KB
Завантажень:
493
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Національний університет “Львівська політехніка”
Колесник Костянтин Костянтинович
УДК 621.01+621.825
Зниження віброактивності привідних систем
з пружними муфтами
05.02.09 – динаміка та міцність машин
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Харченко Євген Валентинович,
Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України, м. Львів,
завідувач кафедри “Опір матеріалів”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Цибаньов Георгій Васильович,
Інститут проблем міцності ім. Г. С. Писаренка
Національної Академії наук України, м. Київ,
провідний науковий співробітник відділу
“Утома та термоутома матеріалів”;
кандидат технічних наук, доцент
Дзюба Лідія Федорівна,
Український державний лісотехнічний університет
Міністерства освіти і науки України, м. Львів,
доцент кафедри “Прикладна механіка”.
Провідна установа: Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”
Міністерства освіти і науки України, м. Харків,
кафедра “Динаміка та міцність машин”.
Захист відбудеться 1 жовтня 2003 р. о 1200 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С. Бандери, 12, гол. корпус, ауд. 226.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий 30 серпня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Є. Ю. Форнальчик
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Розвиток промисловості в Україні безпосередньо пов’язаний з необхідністю підвищення технічного рівня, якості та конкурентоспроможності продукованих машин і технологічних комплексів. Створюванні знаряддя праці в сучасних економічних умовах за своїми техніко-економічними показниками не повинні поступатися кращим світовим зразкам. Це, в свою чергу, вимагає неперервного вдосконалення методів та технологій розрахунку і конструювання технічних об’єктів.
До найактуальніших проблем сучасного машинобудування належить підвищення міцності, надійності, довговічності та продуктивності механізмів і машин, що вимагає вдосконалення конструкцій і раціонального добору характеристик пристроїв і систем віброзахисту. Ефективним засобом зменшення динамічних навантажень у привідних системах є застосування пружних муфт. Однак, невисока точність визначення податливостей муфт інженерними методами нерідко призводить до значних похибок динамічного розрахунку машинних агрегатів. Складність визначення жорсткісних характеристик з’єднувальних пристроїв і забезпечення керованості цими пристроями зумовлює необхідність проведення теоретичних і експериментальних досліджень у даній області. Одним із найважливіших завдань розрахунку пружних муфт є розроблення методики визначення жорсткісних коефіцієнтів гумових деталей на основі аналізу їхнього напружено-деформованого стану. Існує потреба проведення досліджень перехідних і усталених режимів роботи машинних агрегатів з урахуванням уточнених значень жорсткостей пружних муфт. Важливого значення набуває також вивчення коливальних процесів у привідних системах з керованими пружними муфтами, що мають покращенні віброзахисні властивості у порівнянні з некерованими муфтами. Тому теоретичні і експериментальні дослідження, направлені на створення прогресивних технічних засобів віброзахисту та на визначення їх раціональних експлуатаційних характеристик, є актуальними і мають велике значення для підвищення технічного рівня продукції машинобудування.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота спрямована на вдосконалення методів динамічного розрахунку і конструювання привідних систем з пружними муфтами та на підвищення ефективності роботи приводів машин.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Зниження віброактивності привідних систем з пружними муфтами

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок