Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ НАДІЙНОСТІ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ НАДІЙНОСТІ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

Назва:
МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ НАДІЙНОСТІ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,31 KB
Завантажень:
220
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОДИНАМІКИ
Буйний Роман Олександрович
УДК 621.316.11
МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ НАДІЙНОСТІ ПОВІТРЯНИХ
РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ
Спеціальність 05.14.02 – електричні станції, мережі і системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електротехніки та автоматики Чернігівського державного технологічного університету МОН України.
Наукові керівники: | – доктор технічних наук, професор Зорін Владлен Володимирович, професор кафедри електропостачання Національного технічного університету України “КПІ” МОН України;
– доктор технічних наук, старший науковий співробітник
Тисленко Віктор Васильович.
Офіційні опоненти: | – доктор технічних наук, старший науковий співробітник Авраменко Володимир Миколайович, провідний науковий співробітник відділу аналізу режимів електроенергетичних систем Інституту електродинаміки НАН України;
– кандидат технічних наук, доцент Фещенко Петро Прокопович, начальник відділу охорони праці і пожежної безпеки ВАТ "Центренерго" Національної енергетичної компанії України.
Провідна установа | – Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є. Пухова НАН України (відділ математичного та економетричного моделювання), м.Київ.
Захист дисертації відбудеться “26” жовтня 2005 р. об 1100 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .187.03 при Інституті електродинаміки НАН України, за адресою: 03680, м. Київ-57, проспект Перемоги, 56. Тел. 456-91-15
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Інституту електродинаміки НАН України, за адресою: 03680, м. Київ-57, проспект Перемоги,56.
Автореферат розіслано “16” вересня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради к.т.н., с.н.с. В.О. Саратов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищення ефективності функціонування промислового виробництва та нормальної життєдіяльності населення в першу чергу пов’язане з надійним електропостачанням. Велика кількість споживачів, які знаходяться у сільській місцевості та в невеликих населених пунктах, отримують живлення від повітряних розподільних мереж класу напруги 10кВ. На території України такі мережі мають значну довжину, що пов’язано з розосередженням споживачів.
В даний час фізичний стан більшості повітряних ліній вичерпав свій життєвий цикл служби та потребує реконструкції у повному або частковому обсязі. У зв’язку зі змінами, що відбулися в соціально-економічній сфері, виник дефіцит фінансових ресурсів на ремонт і реконструкцію фізично і морально застарілого обладнання електричних мереж. Також змінився характер взаємовідносин між споживачами та постачальниками електричної енергії, що знайшло відображення в укладанні договору між ними. Існуючі умови договору не стимулюють роботи по підвищенню надійності електропостачання. Так, при визначенні відповідальності сторін у “Правилах користування електричною енергією” не враховуються реальні збитки споживача від ненадійності. Це потребує не тільки аналізу впливу відмов на роботу різних споживачів, але й розробки необхідних методів розрахунку показників надійності електропостачання.
Одним з ефективних напрямків розв’язання проблеми, пов’язаної з поліпшенням надійності електропостачання споживачів, є оптимізація структурної надійності систем електропостачання. Основні методи розрахунку та оптимізації показників надійності електропостачання стосовно розподільних мереж були розроблені у 80-90-х роках ХХ століття. Однак вони не враховують деяких, принципово важливих аспектів, які з’явилися зі змінами в соціально-економічній сфері держави. Одним з таких аспектів є вибір системи показників надійності, які можна покласти в основу договірних відносин між споживачами та постачальниками електричної енергії. Методи розрахунку надійності електропостачання та вибору необхідних заходів для її покращання повинні враховувати прийняті показники надійності.
Таким чином, в даний час виникла необхідність адаптації до сучасних соціально-економічних відносин існуючих та розробки нових методів розрахунку і оптимізації надійності електропостачання споживачів, які живляться від повітряних розподільних мереж, і проведення економічно обґрунтованих заходів для її покращання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МОДЕЛІ І МЕТОДИ ОПТИМІЗАЦІЇ НАДІЙНОСТІ ПОВІТРЯНИХ РОЗПОДІЛЬНИХ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок