Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОСОБЛИВОСТІ ПРОВАДЖЕННЯ ДОСУДОВОГО слідства У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ЗА УЧАСТЮ ІНОЗЕМЦІВ

ОСОБЛИВОСТІ ПРОВАДЖЕННЯ ДОСУДОВОГО слідства У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ЗА УЧАСТЮ ІНОЗЕМЦІВ

Назва:
ОСОБЛИВОСТІ ПРОВАДЖЕННЯ ДОСУДОВОГО слідства У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ЗА УЧАСТЮ ІНОЗЕМЦІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,26 KB
Завантажень:
135
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ВНУТРІШНІХ СПРАВ
НАЗАРЕНКО Павло Григорович
УДК 343.137
ОСОБЛИВОСТІ ПРОВАДЖЕННЯ ДОСУДОВОГО слідства У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ЗА УЧАСТЮ ІНОЗЕМЦІВ
Спеціальність 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика;
судова експертиза
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
ХАРКІВ – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній юридичній академії, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор
Аленін Юрій Павлович,
Одеська національна юридична академія, завідувач кафедри кримінального процесу.
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, професор,
заслужений юрист України
Лукашевич Віталій Григорович,
Гуманітарний університет “Запорізький інститут державного та муніципального управління”, перший проректор;
кандидат юридичних наук, доцент
Ахтирська Наталія Миколаївна,
Академія суддів України,
завідувач кафедри кримінального
судочинства.
Провідна установа: Київський національний університет внутрішніх справ, кафедра кримінального процесу, Міністерство внутрішніх справ України (м.Київ).
Захист відбудеться “ 09 ” червня 2006 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .700.01 в Харківському національному університеті внутрішніх справ (61080, м. Харків, пр.50-річчя СРСР, 27).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національного університету внутрішніх справ (61080, м. Харків, пр.50-річчя СРСР, 27).
Автореферат розісланий “08” травня 2006 року
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Каткова Т.В. 
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реалізація економічних, політичних, культурних та інших контактів з країнами близького так і далекого зарубіжжя призводить до постійного зростання числа іноземців, які відвідують нашу країну з метою здійснення ділових зв’язків, виконання робіт, навчання, стажування, туризму.
У 2002–2003 роках реалізовано ряд організаційних та практичних заходів, під час яких виявлено 22,8 тис. незаконних мігрантів, близько 16 тис. яких було видворено за межі держави. Безпосередньо працівниками міліції виявлено та затримано 199 груп нелегальних мігрантів, загальною чисельністю 2,6 тис. осіб.
Окрім того, в 2001 році порушено 965 кримінальних справ про злочини у сфе-рі обігу наркотичних засобів, вчинених іноземцями, що становить понад 2% від за-гальної кількості вчинених наркозлочинів, із них 425 - вчинені громадяни країн СНД.
В Конституції України містяться основні та першочергові завдання, які ставляться перед державою та суспільством. Аналіз цих завдань показує, що питання прав особистості, надання всіх необхідних умов щодо подальшого вільного та всебічного розвитку особистості, повинні отримати визначну роль при розробці та проваджені правової політики України.
Права та свободи людини та їх гарантії визначають зміст та напрямок діяльності держави. Проблеми, пов’язані із забезпеченням прав і свобод людини, хоч і розглядаються в юридичній літературі, але потребують свого подальшого вивчення і тому залишаються актуальними.
Ознайомлення із загальнотеоретичними джерелами та спеціальною юридичною літературою, яка присвячена кримінально-процесуальному статусу іноземців в Україні, дає підстави говорити про відсутність комплексних самостійних праць, які б висвітлювали питання кримінально-процесуального статусу іноземців, їх гарантій, питання участі іноземців у кримінально-процесуальному судочинстві та особливостей провадження по кримінальних справах про злочини, вчинені іноземцями та по відношенню до них.
Окремі питання про правий статус іноземців, питань пов’язаних з правовими гарантіями особистості на досудовому слідстві, співробітництво держав у боротьбі зі злочинністю, а також розслідування кримінальних справ, вчинених іноземцями та по відношенню до них досліджувались у працях таких вчених, як Ф.А. Агаева, Ю.П. Аленіна, Л.М. Альбертіні, С.А. Альперта, А.І. Бастрикіна, М.М. Богуславського, В.Н. Буталіна, Л.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОСОБЛИВОСТІ ПРОВАДЖЕННЯ ДОСУДОВОГО слідства У КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВАХ ЗА УЧАСТЮ ІНОЗЕМЦІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок