Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА І СТАНДАРТИЗАЦІЯ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ ГЕЛІВ

РОЗРОБКА І СТАНДАРТИЗАЦІЯ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ ГЕЛІВ

Назва:
РОЗРОБКА І СТАНДАРТИЗАЦІЯ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ ГЕЛІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,76 KB
Завантажень:
22
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО “
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР ЛІКАРСЬКИХ ЗАСОБІВ”
ВОЛОВИК НАТАЛЯ ВАЛЕРІЇВНА
УДК 615.276:615.454.1].07
РОЗРОБКА І СТАНДАРТИЗАЦІЯ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ
У ФОРМІ ГЕЛІВ
15.00.03 – стандартизація та організація
виробництва лікарських засобів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в лабораторії рідких і м’яких лікарських засобів Державного підприємства “Державний науковий центр лікарських засобів” Міністерства охорони здоров'я України (м. Харків).
Науковий керівник: | кандидат фармацевтичних наук,
старший науковий співробітник
Безугла Олена Петрівна,
Державне підприємство “Державний науковий центр
лікарських засобів”, провідний науковий співробітник лабораторії рідких і м’яких лікарських засобів
Офіційні опоненти: |
доктор хімічних наук, професор
Гризодуб Олександр Іванович,
Державне підприємство “Науково-експертний
фармакопейний центр”,
завідувач відділом Державної Фармакопеї України
доктор фармацевтичних наук, професор
Пімінов Олександр Хомич,
Інститут підвищення кваліфікації спеціалістів фармації Національного фармацевтичного університету,
професор кафедри технології ліків та клінічної
фармакології з фармацевтичною опікою
Захист відбудеться “_2_” ___квітня___ 2008 р. о __10__ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.817.01 при Державному підприємстві “Державний науковий центр лікарських засобів” (61085, м. Харків, вул. Астрономічна, 33).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Державного підприємства “Державний науковий центр лікарських засобів” (61085, м. Харків-85, вул. Астроно-мічна, 33).
Автореферат розісланий “_27_” ___лютого__ 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат фармацевтичних наук А.Г. Котов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Запальні хвороби опорно-рухового апарату широко розповсюджені, вражають людей різного віку, нерідко супроводжуються тяжкими клінічними проявами, є причиною часткової або повної втрати працездатності великої кількості хворих, призводять до значних економічних збитків.
Для лікування запальних процесів різної природи та локалізації показане застосування нестероїдних протизапальних засобів (НПЗЗ), зокрема, кетопрофену, німесуліду та диклофенаку натрію. Місцеве застосування НПЗЗ забезпечує високу ефективність і безпеку лікування.
Для місцевого лікування запальних процесів найбільш розповсюджені лікарські засоби з НПЗЗ у формі гелів. Для фармацевтичної розробки препаратів у формі гелів необхідним є вивчення їх фізико-хімічних і біофармацевтичних властивостей, що обумовлюють якість, ефективність і безпеку лікарських засобів. Однак питання наукового обґрунтування складу, показників якості та технології гелів, а також їх стандартизації недостатньо висвітлені в науковій літературі.
Номенклатура гелів з НПЗЗ на ринку України та інших країн СНД представлена переважно препаратами закордонних фірм. Тому актуальними є обгрунтування методологічного підходу до створення лікарських засобів у формі гелів, а також розробка нових ефективних гелів із НПЗЗ із науковим обґрунтуванням їх складу, показників якості та технології.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт ДП “ДНЦЛЗ” за темою НАН України “Розробка нової концепції створення гідрофільних основ для рідких і м’яких лікарських засобів, а також аерозолів” (№ держ. реєстрації 0198U008064), за господарським договором між ДП “ДНЦЛЗ” та ЗАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця” (м. Київ) за темою “Створення м’якого лікарського засобу з німесулідом” (№ держ. реєстрації 0107U012265), а також згідно з Угодою про науково-технічне співробітництво між ДП “ДНЦЛЗ” та ВАТ “Хіміко-фармацевтичний комбінат “Акрихін” (Росія).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗРОБКА І СТАНДАРТИЗАЦІЯ ПРОТИЗАПАЛЬНИХ ПРЕПАРАТІВ У ФОРМІ ГЕЛІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок