Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ АНАЛІЗУ ОПЕРАЦІЙ З ДАВАЛЬНИЦЬКОЮ СИРОВИНОЮ У ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИНАХ

УДОСКОНАЛЕННЯ АНАЛІЗУ ОПЕРАЦІЙ З ДАВАЛЬНИЦЬКОЮ СИРОВИНОЮ У ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИНАХ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ АНАЛІЗУ ОПЕРАЦІЙ З ДАВАЛЬНИЦЬКОЮ СИРОВИНОЮ У ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИНАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,42 KB
Завантажень:
497
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ТЕХНОЛОГІЇ І
ОРГАНІЗАЦІЇ ХАРЧУВАННЯ
ЖИТНИЙ ВАЛЕРІЙ ЄВГЕНІЙОВИЧ
УДК 657.42
УДОСКОНАЛЕННЯ АНАЛІЗУ ОПЕРАЦІЙ З ДАВАЛЬНИЦЬКОЮ СИРОВИНОЮ У ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИНАХ
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2001


Дисертацією є рукопис
Робота виконана у Східноукраїнському національному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Луганськ).
Науковий керівник - | кандидат економічних наук, доцент
Чиж Віра Іванівна,
Східноукраїнський національний університет, доцент кафедри обліку і аудиту.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Шкарабан Степан Іванович, Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічного аналізу;
кандидат економічних наук, професор Чацкіс Юхим Давидович, Донецький державний університет економіки і торгівлі імені М. Туган - Барановського Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри бухгалтерського обліку.
Провідна установа – Київський національний економічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку та аудиту в сільському господарстві.
Захист відбудеться 14 грудня 2001 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 64.088.02 у Харківській державній академії технології і організації харчування за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії технології і організації харчування за адресою: 61051, м. Харків, вул. Клочківська, 333.
Автореферат розісланий 12 листопада 2001 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради | А.П. Грінько


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний етап ринкових відносин у нашій країні характеризується економічною нестабільністю, спадом виробництва, низькою ефективністю використання виробничого потенціалу. Стабілізація економіки України головним чином залежить від забезпечення промислового виробництва предметами праці. Одним із шляхів вирішення цієї проблеми є залучення сировинних та матеріальних ресурсів, які належать нерезидентам України, для переробки на вітчизняних підприємствах. Законодавство нашої країни стимулює розвиток таких форм співробітництва. Введення в дію Закону України “Про операції з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах” сприяло тому, що за останні роки різко збільшився обсяг послуг по переробці давальницької сировини. Це позитивно вплинуло на реалізацію основних принципів Концепції державної регіональної політики, яку було прийнято у вересні 2000 року на II Всеукраїнському з’їзду лідерів міських і регіональних влад. Однак в економічній науці ще недостатньо досліджені питання, пов’язані з управлінням процесами переробки сировини на давальницьких умовах, особливо це стосується обліково-аналітичних функцій. У зв’язку з цим виникла проблема удосконалення чинної системи бухгалтерського обліку та економічного аналізу операцій з давальницькою сировиною (ДС).
Відсутність системного підходу до управління операціями з ДС у зовнішньоекономічних відносинах, не вивченість їх впливу на фінансово-господарські результати діяльності підприємств, слабка розробленість методичної бази щодо аналізу ефективності використання ДС у виробничій практиці обумовили актуальність теми дисертаційної роботи, її теоретичну та практичну значущість.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основні результати дисертаційної роботи отримані під час виконання науково-дослідної роботи на кафедрі обліку та аудиту Східноукраїнського національного університету за темою ГН-50-99 “Формування методології управління підприємствами в умовах ринкової економіки” (номер державної реєстрації 0195У007049). За участю здобувача досліджено стратегію використання в господарській практиці давальницької сировини.
Мета і завдання дослідження. Мета дослідження полягає в теоретичному обґрунтуванні економічної сутності операцій з давальницькою сировиною у зовнішньоекономічних відносинах і поглибленні на цій засаді теорії та практики економічного аналізу фінансово-господарської діяльності промислових підприємств, працюючих на давальницькій сировині.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ АНАЛІЗУ ОПЕРАЦІЙ З ДАВАЛЬНИЦЬКОЮ СИРОВИНОЮ У ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНИХ ВІДНОСИНАХ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок