Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ЮНИХ БІГУНІВ НА СЕРЕДНІ ДИСТАНЦІЇ В РІЧНОМУ ЦИКЛІ ТРЕНУВАННЯ

ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ЮНИХ БІГУНІВ НА СЕРЕДНІ ДИСТАНЦІЇ В РІЧНОМУ ЦИКЛІ ТРЕНУВАННЯ

Назва:
ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ЮНИХ БІГУНІВ НА СЕРЕДНІ ДИСТАНЦІЇ В РІЧНОМУ ЦИКЛІ ТРЕНУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,77 KB
Завантажень:
397
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ДЕРЖАВНИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ
ІНСТИТУТ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ
УДК 796.422
ЕДЕЛЕВ Олександр Сергійович
ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ
ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ЮНИХ БІГУНІВ НА СЕРЕДНІ
ДИСТАНЦІЇ В РІЧНОМУ ЦИКЛІ ТРЕНУВАННЯ
24.00.01 – Олімпійський і професійний спорт
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Київ – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному університеті фізичного виховання і спорту України, Державний комітет України з питань фізичної культури і спорту.
Науковий керівник – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, ЄРЕМЕНКО Олександр Анатолійович, Національний університет фізичного виховання і спорту України, доцент кафедри легкої атлетики.
Офіційні опоненти: доктор ???????? наук, професор
ЯЩЕНКО Алла Григорівна, ???????? ???????? ???????????? ??????????? ??????????? ??????????????? ????? ??????????? ?????????? ???????-?????????? ????????? ???????? ???????? ? ??????;
???????? ???????????? ????, ????????,
КАНІШЕВСЬКИЙ ????????? ??????????, ????????? ??????? ????????? ????????? ? ?????? ?????????? ????????????? ???????????? ??????????? ? ???????.
Провідна організація: Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди, Міністерство освіти і науки України.
Захист відбудеться “ 12 ” березня 2004 р. о 16 год 00 хв на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.856.01 Державного науково-дослідного інституту фізичної культури і спорту (03680, Київ, вул. Фізкультури, 1).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного університету фізичного виховання і спорту України (03680, Київ, вул. Фізкультури, 1).
Автореферат розісланий “ 11 ” лютого 2004 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор біологічних наук | Г.В. Коробейніков


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Питання підготовки юних спортсменів є одними з найбільш важливих у теорії спорту. Даний факт пояснюється тим, що саме на початкових етапах процесу багаторічної підготовки закладається підґрунтя подальших успіхів.
Саме тому питанню удосконалення методики підготовки юних спортсменів присвячена велика кількість робіт як вітчизняних (АбзаловР.А., 1976, Аршавський И.А., 1982, Волков Л.В., 2002, Набатникова М.Я., 1982, Сергієнко, Л.П., 2001, Філін В.П., 1980), так і закордонних авторів (Armon Y., 1991, Clements E., 1989). Однак, як найчастіше буває, чим глибше вивчене питання, тим краще ми бачимо недоліки в його розробці і тим гостріше усвідомлюємо необхідність у радикальному перегляді ще недавно, здавалося б, непорушних положень. Саме така ситуація і склалася в даний час у теорії та методиці спортивного тренування юних спортсменів, які спеціалізуються в бігу на середні дистанції.
Як відомо, досягнення високих спортивних результатів у бігу на середні дистанції, насамперед, визначаються рівнем продуктивності аеробної та анаеробної систем енергозабезпечення організму бігуна. Питанням підвищення рівня можливостей цих систем в організмі спортсменів присвячена значна кількість наукових і методичних робіт (Мищенко В.С., 2003 Филиппов М.М., 1975, Bouchard C., 1992, Green S., 1993, Hickson R., Taylor A., 1985, Scott C., 1991). Разом з цим про продуктивність аеробних і анаеробних механізмів автори, як правило, судили за такими показниками, як МСК та рівень молочної кислоти в крові після виконання вправ з максимальною інтенсивністю та низки інших. Однак, як було показано науковими дослідженнями останніх років, ці показники відображають усього лише одну зі сторін функціональної підготовленості організму спортсмена – потужність системи енергозабезпечення. При цьому для одержання об'єктивної інформації про функціональні можливості організму бігуна необхідні дані і про інші чинники функціональної підготовленості. Що ж стосується рівня спортивних результатів, то він, у першу чергу, на думку авторів, визначається не максимальним рівнем кожного з чинників, а їхньою структурою. У роботах В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ СТРУКТУРИ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ЮНИХ БІГУНІВ НА СЕРЕДНІ ДИСТАНЦІЇ В РІЧНОМУ ЦИКЛІ ТРЕНУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок