Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-ГІДРОКСІОКСАНІЛОВОЇ ТА 2-ГІДРОКСИМАЛОНАНІЛОВОЇ КИСЛОТ

СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-ГІДРОКСІОКСАНІЛОВОЇ ТА 2-ГІДРОКСИМАЛОНАНІЛОВОЇ КИСЛОТ

Назва:
СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-ГІДРОКСІОКСАНІЛОВОЇ ТА 2-ГІДРОКСИМАЛОНАНІЛОВОЇ КИСЛОТ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,58 KB
Завантажень:
243
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Міністерство охорони здоров’я України
Національний фармацевтичний університет
Гриненко Василь Васильович
УДК 54.057:547.461.2/.3:615.015.11
СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-ГІДРОКСІОКСАНІЛОВОЇ ТА
2-ГІДРОКСИМАЛОНАНІЛОВОЇ КИСЛОТ
15.00.02-фармацевтична хімія та фармакогнозія
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата фармацевтичних наук |
Науковий керівник
Георгіянц Вікторія Акопівна
доктор фармацевтичних наук
професор
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі якості, стандартизації та сертифікації ліків Національного фармацевтичного університету, Міністерство охорони здоров’я України
Науковий керівник | Доктор фармацевтичних наук, професор
ГЕОРГІЯНЦ Вікторія Акопівна,
Державне підприємство «Державний науковий центр лікарських засобів», директор,
завідувач кафедри якості, стандартизації та сертифікації ліків Національного фармацевтичного університету
Офіційні опоненти |
Доктор фармацевтичних наук, професор
ПЕТЮНІН Геннадій Павлович,
Харківська медична академія післядипломної освіти,
завідувач кафедри клінічної біохімії та судово-медичної токсикології
Доктор фармацевтичних наук, професор
МАЗУР Іван Антонович,
Запорізький державний медичний університет,
завідувач кафедри фармацевтичної хімії
Захист відбудеться “ 6 ” червня 2008 року о 10-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.605.01 при Національному фармацевтичному університеті за адресою: 61002, м.Харків, вул. Пушкінська, 53
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного фармацевтичного університету (61168, м.Харків, вул.Блюхера, 4)
Автореферат розісланий “5”______травня__________2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованоївченої ради,
професор Л.М.Малоштан
ВСТУП
Актуальність теми. Сучасна фармацевтична хімія дедалі стає більш спрямованою на результат та націленою на синтез нових потенційно біологічних активних речовин з поліпшеними властивостями у порівнянні з їх попередниками. Для цього застосовують багаторічний досвід науковців з вивчення впливу змін у структурі на активність та безпечність численної кількості сполук. У фармацевтичній практиці при створенні нових лікарських засобів здавна з успіхом застосовується так званий “принцип фенацетину”, що полягає у блокуванні функціональних угруповань у молекулі п-амінофенолу. Така модифікація структури погіршує реакційну здатність вихідної молекули, що робить її водночас менш токсичною для людини.
о-Амінофенол є найближчим структурним аналогом п-амінофенолу і має подібні хімічні властивості. Тому має сенс пошук у ряду його похідних потенційних біологічно активних сполук після попереднього ацилювання аміногрупи похідними малонової та щавлевої кислот. Ці дикарбонові кислоти є перспективними для розробки нових БАР, оскільки є біогенними речовинами, що приймають участь у великій кількості біохімічних процесів в організмі людини. Крім того, як було встановлено раніше, ці кислоти значно знижують токсичність ароматичних та гетероциклічних амінів при їх введенні до молекул.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є продовженням наукових досліджень, що проводяться співробітниками хімічних кафедр Національного фармацевтичного університету в напрямку пошуку нових малотоксичних субстанцій з різними видами фармакологічної активності серед похідних дикарбонових кислот, зокрема щавлевої та малонової.
Робота виконана згідно з планом НДР НФаУ за проблемою «Фармація» - «Хімічний синтез, виділення та аналіз нових фармакологічно активних речовин, встановлення зв’язку «структура-дія», створення нових лікарських препаратів» (№ державної реєстрації 0103U000475).
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є синтез нових біологічно активних речовин на основі синтетичних субстанцій – похідних 2-гідроксіоксанілової та 2-гідроксималонанілової кислот, встановлення їх структури та закономірностей залежності структура-активність у ряду синтезованих сполук.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити такі задачі:
· Розробити препаративні методи синтезу вихідних етилових естерів 2-гідроксіоксанілової та 2-гідроксималонанілової кислот.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИНТЕЗ, ФІЗИКО-ХІМІЧНІ ТА ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ПОХІДНИХ 2-ГІДРОКСІОКСАНІЛОВОЇ ТА 2-ГІДРОКСИМАЛОНАНІЛОВОЇ КИСЛОТ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок