Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДОЗУВАННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ ВІБРАЦІЙНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ

ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДОЗУВАННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ ВІБРАЦІЙНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДОЗУВАННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ ВІБРАЦІЙНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,53 KB
Завантажень:
265
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
НАЦІОНАЛЬНА МЕТАЛУРГІЙНА АКАДЕМІЯ УКРАЇНИ
Кононов Дмитро Олександрович
УДК 621.771.06
ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДОЗУВАННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ ВІБРАЦІЙНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ
05.05.08 - Машини для металургійного виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2004


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Національній металургійній академії України Міністерства освіти та науки України (м. Дніпропетровськ)
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, професор Усачов Володимир Петрович, Національна металургійна академія України, професор кафедри “Машини та агрегати металургійного виробництва” (м. Дніпропетровськ).
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук Учитель Олександр Давидович, професор, завідувач кафедри електромеханічного обладнання металургійних заводів, декан Криворізького металургійного факультету НМетАУ;
кандидат технічних наук, професор Смирнов Геннадій Федорович, професор кафедри “Прикладної механіки” Дніпропетровського національного університету залізничного транспорту ім. акад. В.Лазаряна.
Ведуче підприємство: | Донецький національний технічний університет Міністерства освіти та науки України, кафедра механічного обладнання заводів чорної металургії
Захист відбудеться 30.06.2004 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д08.084.03 Національної металургійної академії України, 49005, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної металургійної академії України (49005, м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна, 4.)
Автореферат розісланий 28.05.2004 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Д 08.084.03, д.т.н., проф. |
Л.В.Камкіна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Продукція заводів чорної металургії (ЧМ) є однією з основних статей експорту України. Найбільш важливими задачами розвитку ЧМ України в теперішній час є підвищення якості продукції, яка випускається, ресурсозбереження та забезпечення її конкурентноздатності на світовому ринку. Для виконання поставлених задач необхідно здійснювати удосконалення існуючого та створення нового високоефективного й високопродуктивного устаткування.
Точне дотримання технологічних вимог при виробництві сталі є одним з основних факторів, які визначають якість продукції, що випускається. В даний час для підвищення якості та конкурентноздатності сталі, виплавленої в киснево-конвертерних цехах, існує тенденція до збільшення кількості різних компонентів шихти, які використовуються у плавці. Деякі з цих компонентів мають високу вартість, і тому їхня частка в собівартості сталі досить велика.
Аналіз існуючих систем подачі, дозування, зважування та транспортування сипучих матеріалів (ПДЗТСМ) свідчить, що на підприємствах гірничо-металургійного комплексу широкого поширення здобули системи дозування на основі вібраційних живильників (ВЖ) з приводами різноманітного типу.
Широко застосовувані електровібраційні живильники відрізняються значною вартістю, складністю систем керування та налагодження. Більш просту систему керування мають вібраційні живильники з інерційним приводом, але вони не забезпечують необхідну точність дозування.
У зв'язку з цим розробка та впровадження устроїв, здатних забезпечити необхідну точність дозування компонентів шихти при низькій вартості, простоті конструкції та керування є актуальними і мають теоретичне та практичне значення.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є складовою частиною напрямку наукової діяльності кафедри “Машини та агрегати металургійного виробництва” НМетАУ, спрямована на розробку та впровадження високонадійного й ефективного металургійного устаткування та відповідає Національній програмі розвитку і реформування гірничо-металургійного комплексу України до 2010 р. від 06.10.1998р. №166-IV.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є удосконалення конструкції вібраційного живильника з інерційним приводом для системи ПДЗТСМ, що забезпечує високу точність дозування сипучої шихти.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ТОЧНОСТІ ДОЗУВАННЯ СИПУЧИХ МАТЕРІАЛІВ ШЛЯХОМ УДОСКОНАЛЕННЯ ВІБРАЦІЙНИХ ЖИВИЛЬНИКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок