Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ ОБ'ЄКТОМ В СТРУКТУРІ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ ОБ'ЄКТОМ В СТРУКТУРІ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

Назва:
МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ ОБ'ЄКТОМ В СТРУКТУРІ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,71 KB
Завантажень:
211
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Палкін Ігор Георгійович
УДК 658.012.4 (043.3)
МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ ОБ'ЄКТОМ В СТРУКТУРІ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ
Спеціальність 08.03.02 – Економіко-математичне моделювання
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економічної кібернетики Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник – | кандидат технічних наук, доцент
Іванов Микола Миколайович,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України, докторант кафедри економічної кібернетики (м. Донецьк).
 
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Заруба Віктор Яковлевич, Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут” Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри економічної кібернетики і маркетингового менеджменту (м. Харків);
кандидат економічних наук Рябцев Андрій В’ячеславович, заступник завідувача кафедри вищої математики та економіко-математичних методів Донецького університету економіки і права (м. Донецьк).
Провідна установа:
Запорізький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економічної кібернетики (м. Запоріжжя).
Захист дисертації відбудеться 23 березня 2005 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.01 у Донецькому національному університеті Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 198-а, ауд. 101, великий зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету Міністерства освіти і науки України (83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24).
Автореферат розіслано 21 лютого 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Овечко Г.С.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми досліджень. Сучасна економіка України характеризується розвитком виробництва, зменшенням збиткових підприємств до 38зростанням продуктивних потужностей (підвищення ВВП на 12застосуванням новітньої техніки та технологій, що викликає потребу у нових фахівцях, які є фундаментом стратегічного планування економіки України. Усвідомлення цього призвело до того, що число студентів в Україні зросло до 2109 тис. чоловік у 2002/2003 році, а державне замовлення в 2004 році збільшилося на 15 %.
Таким чином, однією з основних сфер діяльності соціально-економічної системи України є галузь освіти і науки, яка представлена вищими навчальними закладами (ВНЗ). Зміни у ВНЗ пов’язані з переходом на багаторівневу систему навчання і приведення її до стандартів “Болонської угоди”.
Особливістю сучасного етапу ринкових змін у сфері освіти України є реформування системи фінансування ВНЗ. Кошти, що надходять з державного бюджету, в основному витрачаються на заробітну плату робітників, сплату комунальних послуг. Що стосується житлово-комунального сектору соціально-побутової сфери діяльності ВНЗ, то його фінансування цілком залежить від децентралізованих надходжень та самофінансування. Таким чином, постає проблема покращення економічного стану ВНЗ за рахунок ефективного використання коштів державного бюджету, пошуку альтернативних джерел фінансування, а також визначення пріоритетних напрямків діяльності ВНЗ.
Рішенню проблеми моделювання і управління фінансово-господарською діяльністю підприємств у ринковому середовищі присвячено багато робіт вітчизняних і закордонних вчених економістів, зокрема, Амітана В. Н., Андрієнка В. М., Балабанова І. Т., Берсуцького Я. Г., Геєця В. М., Голікова В. І., Дамарі Р., Друрі К., Заруби В. Я., Казакова В. М., Лисенка Ю. Г., Омельянович Л. О., Уткіна Е. А., Фатхутдінова Р. А., Чумаченка М. Г., Якобсона Л. І. та інших. Однак задачі управління економічними об'єктами в структурі ВНЗ приділено недостатньо уваги.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МОДЕЛЮВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНИМ ОБ'ЄКТОМ В СТРУКТУРІ ВИЩОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок