Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств чорної металургії України)

ФОРМУВАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств чорної металургії України)

Назва:
ФОРМУВАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств чорної металургії України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,99 KB
Завантажень:
183
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Вирішення проблеми оптимізації структури фінансових ресурсів поляг
ає у знаходженні компромісу між високим рівнем фінансових результатів
з великим ступенем ризику та більш низькими результатами, що складають
менші ризики


КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Соколов Сергій Анатолійович
УДК 658.152
ФОРМУВАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВ
(на матеріалах підприємств чорної металургії України)
спеціальність 08.06.01-Економіка підприємства й
організація виробництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі економіки підприємств Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник – | кандидат економічних наук, професор
Швиданенко Генефа Олександрівна,
Київський національний економічний університет, завідувач кафедри економіки підприємств
Офіційні опоненти –
– |
доктор економічних наук, професор
Степанов Олександр Петрович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри стратегії підприємств
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Мар’єнко Аліна Василівна,
Інститут економічного прогнозування НАН України,
заступник завідувача відділу економічного зростання та структурних змін в економіці
Провідна установа: | Інститут економіки Національної академії наук України, відділ ефективності інвестицій та відтворення основних фондів
Захист відбудеться “25” червня 2002 р. о 16:00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, пр. Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий “24” травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, професор |
О.С.Федонін


1
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі поглиблення ринкової трансформації та структурної перебудови національної економіки особливе значення має інноваційне оновлення виробництва. Необхідною передумовою його прискорення і забезпечення на цій основі сталого і конкурентноспроможного функціонування та розвитку підприємств є достатня наявність власних і позикових інвестиційних ресурсів та обґрунтування їх розподілу за напрямами ефективного використання.
Наукова і прикладна проблематика процесів формування та оптимізації структури інвестиційних ресурсів підприємств постійно знаходиться в полі зору зарубіжних і вітчизняних вчених. У наукових працях за темою дослідження відсутня єдина точка зору щодо критерію та механізмів формування та ефективного використання інвестиційних ресурсів підприємств. Недостатньо чітко визначено зв’язки між джерелами інвестиційних ресурсів і ефективністю їх використання. Практично немає системних розробок з моделювання процесу формування оптимальної структури інвестиційних ресурсів і відсутній комплексний аналіз основних детермінант, що впливають на ефективне використання власного капіталу підприємств.
Недостатня розробка цих проблемних питань, а також їх методична та практична значущість визначають актуальність теми дослідження, його мету, завдання та структуру дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до плану науково-дослідних робіт Київського національного економічного університету (тема “Ресурсний потенціал підприємства, організація та результативність діяльності підприємств” реєстраційний номер 0195U023361). Автором самостійно розроблено підрозділ “Інвестиційні ресурси підприємства: способи підвищення ефективності їх використання” розділу “Економічний потенціал підприємства: діагностика і оцінка ефективності”.
Мета і завдання дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ТА ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ВИКОРИСТАННЯ ІНВЕСТИЦІЙНИХ РЕСУРСІВ ПІДПРИЄМСТВ (на матеріалах підприємств чорної металургії України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок