Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ в малому підприємництві

ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ в малому підприємництві

Назва:
ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ в малому підприємництві
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,20 KB
Завантажень:
73
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
міністерство освіти і науки України
Донецький державний університет економіки і торгівлі
ім. М. Туган-Барановського
Ожерельєва Ірина Леонідівна
УДК 65.012.2+334.012.64
ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ в малому підприємництві
Спеціальність 08.02.03 – “Організація управління,
планування і регулювання економікою“
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: | Кандидат економічних наук, доцент
Петрушевський Юрій Люціянович,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України, професор
кафедри обліку і аудиту
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, старший науковий співробітник
Брюховецька Наталя Юхимівна,
Донецький університет економіки і права,
проректор з наукової роботи
кандидат економічних наук, доцент
Акаєв Шаміль Муртузович,
Макіївський економіко-гуманітарний інститут,
завідувач кафедри обліку і аудиту
Провідна установа: | Східноукраїнський національний університет ім. Володимира Даля Міністерства освіти і науки України,
кафедра фінансів (м. Луганськ).
Захист дисертації відбудеться “27“ вересня 2005 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83050, м. Донецьк, вул. Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського за адресою: 83017, м. Донецьк, б-р Шевченка, 30
Автореферат розіслано “26“ серпня 2005р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради О.В. Виноградова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сьогодні проблема удосконалення фінансового управління підприємством є однією з найактуальніших для більшості українських менеджерів і підприємців. В умовах зниження обсягів ресурсів і доходів, а також збільшення витрат перед українським підприємницьким співтовариством постала проблема підвищення ефективності управління фінансовою діяльністю і її основним елементом – плануванням. Багаторічний досвід закордонних фірм і українських підприємницьких структур свідчить, що недооцінювання планування, у тому числі планування бюджету в умовах ринку, зведення його до мінімуму, ігнорування або некомпетентне здійснення найчастіше призводять до великих, нічим не виправданих економічних втрат і, у кінцевому рахунку, до банкрутства. Разом з цим проблема менеджменту малого бізнесу в Україні є найменш розробленою. Поки ще кожен бізнесмен створює менеджмент у своїй фірмі, спираючись не на систему загальноприйнятих цінностей і уявлень, а лише на своє особисте сприйняття дійсності. Разом з тим, очевидно, що на зміну етапу інтуїтивного управління малим підприємництвом, яке відповідало початку становлення малого і середнього бізнесу, має прийти управління, що базується на сучасній науковій методології.
Дослідженню фінансового планування присвячені праці відомих вітчизняних і зарубіжних вчених. Серед них відзначимо Акаєва Ш.М., Анташова В.А., Аптекаря С.С., Брюховецьку Н.Ю., Горемикіна В.А., Джона Ф. Берджека, Ковальова В.В., Омельянович Л.О., Павлову Л.Н., Поважного О.С., Поклонського Ф.Ю., Поукока М.А., Террі Діккі, Ушакову Н.М. Але, незважаючи на те, що у світовій практиці вироблені основні підходи до планування, ряд методологічних проблем до кінця не вирішений.
Дане дослідження розглядає ряд проблем з теорії та практики управління фінансами малого підприємництва і робить спроби їх вирішення. Бажання автора привернути до них увагу підприємницького і наукового співтовариства пояснюється їхньою надзвичайною важливістю для забезпечення успішного, тобто прибуткового функціонування сектору малого бізнесу в майбутньому. Тому вибір теми дисертаційної роботи є своєчасним і актуальним.
Актуальність теми дослідження обумовила необхідність розвитку даного наукового напрямку, удосконалення та доповнення існуючих теоретичних і методологічних положень, розробки конкретних механізмів і заходів, що стосуються адаптації фінансового планування для малого підприємництва.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФІНАНСОВЕ ПЛАНУВАННЯ в малому підприємництві

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок