Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ

МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ

Назва:
МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,85 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Міністерство освіти і науки України
Харківський національний університет радіоелектроніки
Попов Олександр Володимирович
УДК 681.5:69:621:039
МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ
Спеціальність 05.13.06 – інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Харківському національному університеті радіоелектроніки, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
Ткаченко Володимир Пилипович,
Харківський національний університет
радіоелектроніки, завідувач кафедри інженерної та комп’ютерної графіки.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Федорович Олег Євгенович,
Національний аерокосмічний університет ім. М.Є. Жуковського «ХАІ»,
завідувач кафедри інформаційних управляючих систем;
доктор технічних наук, професор
Філатов Валентин Олександрович,
Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра штучного інтелекту
Захист відбудеться 21 травня 2008 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 у Харківському національному університеті радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Харківського національного університету радіоелектроніки за адресою: 61166, м. Харків, просп. Леніна, 14.
Автореферат розісланий «18» квітня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 64.052.01 _____________ С.Ф. Чалий


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Прискорення економічного розвитку України пов'язане з удосконаленням системи управління територіями, поліпшенням планування їх комплексного розвитку. Необхідно, зокрема, підвищити роль і відповідальність органів місцевого самоврядування (ОМС) в управлінні господарським і соціально-культурним будівництвом. Це особливо актуально для такої ланки, як місто, оскільки його народногосподарська значущість дуже велика: у містах проживає більша частина населення України і виробляється переважна кількість промислової продукції.
Як об'єкт управління, міське господарство являє собою складну, просторово-розподілену, динамічну, таку що розвивається, стохастичну систему великої розмірності, що функціонує в стохастичному середовищі і, тому, є типовим представником великих систем.
Подальше вдосконалення управління таким складним соціально-виробничим комплексом, яким є сучасне місто, його обслуговуючим комплексом – міським господарством, можливо тільки в умовах застосування сучасних методів математичного моделювання та інформаційних технологій шляхом поетапного створення загальноміської, комплексної інформаційно-аналітичної системи із застосуванням інструментальних можливостей геоінформаційних технологій. Така система в дисертаційній роботі віднесена до нового класу інформаційних систем, що одержали назву – геоінформаційні аналітичні системи управління (ГІАСУ) міським господарством. Характерними ознаками таких систем є просторовий розподіл елементів об'єкта управління, необхідність врахування при вирішенні функціональних задач їх територіальну прив'язку, що вимагає розробки відповідної методології та інформаційної технології створення таких систем. Планомірна розробка і впровадження комплексної ГІАСУ міським господарством забезпечать інвентаризацію та ведення моніторингу стану природних та інших матеріальних ресурсів міста, істотно підвищать ефективність управлінських рішень, що приймаються на рівні міста та окремих підприємств міського господарства.
Значний внесок у вирішення проблеми моделювання, оптимізації та оперативного управління окремими підсистемами міського господарства внесли: М.М. Абрамов, Д.Б. Баясанов, М.М. Демін, А.Г. Євдокимов, Т.Р. Ільїна, В.М. Левикін, А.П. Меренков, Л.І. Нефьодов, Е.Г. Петров, Б.М. Пшеничний, Ю.С. Попков, М.Г. Сухарєв, А.Д. Тевяшев, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: МОДЕЛІ, МЕТОДИ ТА ІНСТРУМЕНТАЛЬНІ ЗАСОБИ ОПЕРАТИВНОГО УПРАВЛІННЯ МІСЬКИМ ГОСПОДАРСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок