Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ ТОВАРІВ

ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ ТОВАРІВ

Назва:
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ ТОВАРІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,96 KB
Завантажень:
472
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
У першому розділі - «Теоретичні та прикладні засади визначення економічної ефективності комерційних операцій» - розкривається сутніст
ь комерційної діяльності та зміст поняття комерційних операцій, розроблена їх класифікація, обгрунтовується поняття ефект


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ЛЬВІВСЬКА ПОЛІТЕХНІКА»
ЯХНО ТЕТЯНА ПЕТРІВНА
УДК 338:658.8
ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ
КОМЕРЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЙ
ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ ТОВАРІВ
Спеціальність - 08.06.02
«Підприємництво, менеджмент та маркетинг»
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Львів – 2000


Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі комерційної діяльності і підприємництва Львівської комерційної академії Укоопспілки України.
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент,
СКИБІНСЬКИЙ СТАНІСЛАВ ВОЛОДИ-МИРОВИЧ, Львівська комерційна академія, завідувач кафедри маркетингу і зовнішньоекономічної діяльності.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
ОНИЩЕНКО ВОЛОДИМИР ПИЛИПОВИЧ, Українська академія зовнішньої торгівлі, м. Київ, завідувач кафедри міжнародного менеджменту та маркетингу;
кандидат економічних наук,
КОРКУНА ІВАН ІВАНОВИЧ
Львівська обласна дирекція АППБ «Аваль», заступник директора.
Провідна установа: Ужгородський Державний університет Мініс- терства освіти і науки України, м.Ужгород, кафедра економіки, менедж-менту та маркетингу.
Захист відбудеться «29» березня 2000 р. о 15-00 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.052.03 у Державному університеті «Львівська політехніка» за адресою : 79013, м. Львів, вул. Ст.Бандери, 12, IV корпус, ауд. 406.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Державного університету «Львівська політехніка» за адресою: 79000, м. Львів, вул.Професорська,1.
Автореферат розісланий «26» лютого 2000 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Пащенко І.Н.
К 35.052.03


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку національної економіки кардинально змінюються мета й пріоритети економічної діяльності. Виробництво дедалі більше переорієнтовується на інтереси й потреби споживача. У зв’язку з цим зростає значення комерційних відносин в організації товарно-грошового обміну, активізації комерційної діяльності та в розширенні комерційних операцій.
Проблеми вивчення та аналізу комерційної діяльності знайшли своє відображення в спеціальній економічній літературі. Сутність комерційної діяльності, зміст та технологія здійснення комерційних операцій, проблеми підвищення економічної ефективності комерційної діяльності висвітлені в наукових працях вітчизняних та зарубіжних вчених, зокрема в роботах М.І.Виноградової, І.Н.Герчікової, Г.В.Савицького, А.К.Зирянова, О.Е.Кузьміна, І.О.Тивончука, А.Г.Загороднього, Я.Д.Плоткіна, Й.А.Петровича, В.В.Апопія, В.В.Покровської, Л.В.Осипової, І.М.Синяєвої, С.В.Скибінського, М.І.Баканова, В.П.Онищенко, Б.І.Сінецького, Ф.Г.Панкратова, Т.К.Серьогі-на, Ю.А.Аванесова, І.І.Коркуна, А.Н.Клочка, В.О.Савченка, В.К.Памбухщянца, Л.В.Канторовича, Эдвіна Дж.Долана, Дж.Уілсона, Дж.Мэнвілі Хэрріса, Є.В.Валькіна, Дж.Деніелса, А.Д.Шеремета, В.В.Коваленка, та інших фахівців з питань комерційної діяльності та підприємництва.
Разом з тим вимагають уточнення та поглиблення поняття комерційної операції та розробки класифікації видів комерційних операцій. Об’єктивною необхідністю є пошук шляхів удосконалення організації комерційних операцій, підвищення рівня їх ефективності, створення сучасного механізму їх здійснення. Поміж тим зміст багатьох видів комерційних операцій та рівень їх організації не завжди адекватні типу економіки, що формується, ринковому характеру процесу обміну. В результаті звужуються масштаби комерційної діяльності, уповільнюються темпи обороту товарів, деформується їх обмін, знижується ефективність комерційних операцій.
Необхідність розв’язання цих проблем з урахуванням специфіки змісту, форм організації та шляхів підвищення ефективності комерційних операцій у ринковому середовищі визначає актуальність і своєчасність дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ЕКОНОМІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ КОМЕРЦІЙНИХ ОПЕРАЦІЙ ПІДПРИЄМСТВ НА РИНКУ ТОВАРІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок