Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРБУВАННЯ СІРЧИСТИМИ БАРВНИКАМИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ОЧИЩЕНИХ СТІЧНИХ ВОД

ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРБУВАННЯ СІРЧИСТИМИ БАРВНИКАМИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ОЧИЩЕНИХ СТІЧНИХ ВОД

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРБУВАННЯ СІРЧИСТИМИ БАРВНИКАМИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ОЧИЩЕНИХ СТІЧНИХ ВОД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,54 KB
Завантажень:
275
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ОЛіЙНиК ГАЛИНА СТЕПАНІВНА
УДК 677.628.34
ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРБУВАННЯ СІРЧИСТИМИ БАРВНИКАМИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ОЧИЩЕНИХ СТІЧНИХ ВОД
Спеціальність 05.19.03 - технологія текстильних матеріалів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
ХЕРСОН - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Михайлик Віктор Дмитрович,
Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри екології і безпеки життєдіяльності.
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Міщенко Ганна Володимирівна, Херсонський національний технічний університет, завідувач кафедри фізичної та неорганічної хімії;
кандидат технічних наук, доцент Кулаков Олександр Іванович, Хмельницький національний університет, доцент кафедри хімічної технології.
Провідна установа:
Львівська комерційна академія, кафедра товарознавства непродовольчих товарів, Центральна спілка споживчих товариств України, м. Львів.
Захист відбудеться “23” червня 2005р. о 1300 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.02 в Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м.Херсон-8, Бериславське шосе, 24, корпус 1, ауд. 223.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон-8, Бериславське шосе, 24, корпус 1.
Автореферат розісланий “20” травня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Сумська О.П.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Підвищений інтерес до використання сірчистих барвників для текстильних підприємств із великим, малим і середнім обсягами виробництва пояснюється їх низькою вартістю, нескладною технологією, задовільною стійкістю забарвлень до фізико-хімічних дій і рядом інших переваг.
На теперішній час в світовій практиці кольорування текстильних матеріалів сірчисті барвники використовуються не тільки для фарбування традиційного для них асортименту (підкладочні тканини, армійське обмундирування), але і джинсових тканин, спортивного трикотажу, сорочок чоловічих, нетканих текстильних матеріалів. Проте складність очистки сіромістких стічних вод стримує більш широке їхнє застосування.
Таким чином, підвищення ефективності технології фарбування сірчистими барвниками із застосуванням очищених стічних вод є актуальним.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконувалася у відповідності з перспективним планом науково-дослідної держбюджетної НДР за темою: “Зниження розходу технічної води в опоряджувальному виробництві текстильної промисловості” з реєстраційним номером 0105U001034, що проводилася з 1999 по 2004 р.
Робота відповідає пріоритетним напрямкам розвитку науки і техніки України та фундаментальній темі “Підвищення економічності та екологічності використання сировинних і енергетичних ресурсів” з реєстраційним номером 0105U001033, що виконується з 2001 по 2005 р.
Особистий внесок автора полягає в дослідженні фізіко-хімічних процесів фарбування сірчистими барвниками бавовняних тканин з використанням очищеної стічної води і вдосконаленні технології фарбування сірчистими барвниками бавовняних тканин.
Мета і задачі дослідження. Фізико-хімічне обґрунтування і вдосконалення технології кольорування бавовняних текстильних матеріалів сірчистими барвниками при повторному використанні очищеної стічної води.
Для досягнення поставленої мети було намічено вирішити наступні завдання:
- дослідження фізико-хімічних процесів фарбування сірчистими барвниками з використанням очищеної стічної води;
- оптимізація технології фарбування бавовняних тканин сірчистими барвниками на основі застосування математичного планування експерименту;
- визначення колористичних характеристик і стійкості забарвлень до фізико-механічних дій при фарбуванні сірчистими барвниками по періодичному та безперервному способах з використанням очищеної стічної води;
- розрахунок і техніко-економічне обґрунтування процесу фарбування сірчистими барвниками з використанням очищених стічних вод.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТЕХНОЛОГІЇ ФАРБУВАННЯ СІРЧИСТИМИ БАРВНИКАМИ ІЗ ЗАСТОСУВАННЯМ ОЧИЩЕНИХ СТІЧНИХ ВОД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок