Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКАЛЯРНИХ І ВЕКТОРНИХ ПОЛІВ НА БАЗІ УЗАГАЛЬНЕНО-ТРИВЕКТОРНОГО ЧИСЛЕННЯ

ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКАЛЯРНИХ І ВЕКТОРНИХ ПОЛІВ НА БАЗІ УЗАГАЛЬНЕНО-ТРИВЕКТОРНОГО ЧИСЛЕННЯ

Назва:
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКАЛЯРНИХ І ВЕКТОРНИХ ПОЛІВ НА БАЗІ УЗАГАЛЬНЕНО-ТРИВЕКТОРНОГО ЧИСЛЕННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
25,84 KB
Завантажень:
153
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МАЛКІНА Віра Михайлівна
УДК 514.18
 
ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ
СКАЛЯРНИХ І ВЕКТОРНИХ ПОЛІВ НА БАЗІ
УЗАГАЛЬНЕНО-ТРИВЕКТОРНОГО ЧИСЛЕННЯ
Спеціальність 05.01.01 –
Прикладна геометрія, інженерна графіка
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Донецьк – 2005
сертацією є рукопис.
Робота виконана в Таврійській державній агротехнічній академії Міністерства аграрної політики України.
Науковий консультант: - доктор технічних наук, професор
Найдиш Андрій Володимирович,
завідувач кафедри прикладної математики
і обчислювальної техніки,
Таврійська державна агротехнічна академія,
(м. Мелітополь);
Офіційні опоненти: - доктор технічних наук, професор
Скідан Іван Андрійович,
завідувач кафедри нарисної геометрії
та інженерної графіки, Донецький національний технічний університет, (м. Донецьк);
- доктор технічних наук, професор
Куценко Леонід Миколайович,
професор кафедри пожежної і аварійно-
рятувальної техніки, Академія пожежної безпеки України, (м. Харків).
- доктор технічних наук, професор
Корчинський Володимир Михайлович,
завідувач кафедри електронних засобів телекомунікацій, Дніпропетровський національний університет, (м. Дніпропетровськ).
Провідна установа: Національний технічний університет України (Київський політехнічний інститут), кафедра нарисної геометрії, інженерної і машинної графіки, Міністерство освіти і науки України, (м. Київ)
Захист відбудеться "    "  травня   2005 р. о      годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.04 у Донецькому національному технічному університеті за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58.
Автореферат розісланий "    "   квітня   2005р.
Вчений секретар спеціалізованої ради Т.Г. Івченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Практика висуває перед прикладними науками все більш складні задачі, пов'язані з моделюванням явищ і процесів, пред'являючи при цьому до моделей і моделюючого апарата цілу низку вимог, наприклад, диференціального, позиційного, геометричного характеру.
Таким чином, існує наукова проблема побудови більш повних, точних і адекватних моделей, що описують явища і процеси векторної і скалярної природи, та відповідного до них моделюючого апарату, який дозволить враховувати всі різновиди властивостей досліджуваного явища або процесу.
Загальна постановка задачі моделювання векторних або скалярних полів із заданими диференціально-геометричними властивостями складається в побудові такого поля, яке у деякій області задовольняє заданим диференціальним умовам, а на краю цієї області має визначені диференціальні і позиційні властивості. Розробка методів моделювання таких полів важлива для теорії і практики, тому, що дозволяє одержати розв’язки багатьох прикладних і наукових задач, таких як задачі теорії пружності, теорії теплопровідності, теорії коливань та ін. Складність поставленої задачі полягає в необхідності врахувати при побудові геометричної моделі диференціальних умов, які відображають фізику процесу, геометричну форму області, у якій досліджується процес, різноманіття крайових умов на краю цієї області.
Відомі методи моделювання, в тому числі і геометричні, які можна використовувати для моделювання вищезгаданих процесів і явищ, вирішують задачі побудови скалярних і векторних полів, орієнтованих на конкретні природні процеси в конкретних областях, не мають загальних підходів для моделювання як векторних так і скалярних полів із заданими диференціальними і позиційно-геометричними умовами, не дозволяють повною мірою врахувати складні диференціальні і позиційні вимоги, які пред'являються до моделі. Крім того, можна сказати, що в зазначеній загальній постановці вченими прикладної геометрії задача моделювання векторних полів не вирішувалася.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: ГЕОМЕТРИЧНЕ МОДЕЛЮВАННЯ СКАЛЯРНИХ І ВЕКТОРНИХ ПОЛІВ НА БАЗІ УЗАГАЛЬНЕНО-ТРИВЕКТОРНОГО ЧИСЛЕННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок