Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВИТОК ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ПІДПРИЄМСТВ

РОЗВИТОК ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ПІДПРИЄМСТВ

Назва:
РОЗВИТОК ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ПІДПРИЄМСТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,88 KB
Завантажень:
245
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ БАНКІВСЬКОЇ СПРАВИ
ШИПУНОВА ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 336.64
РОЗВИТОК ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ПІДПРИЄМСТВ
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Суми – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українській академії банківської справи
Національного банку України.
Науковий керівник – доктор економічних наук, професор
Єпіфанов Анатолій Олександрович,
Українська академія банківської справи
Національного банку України, ректор
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Науменкова Світлана Валентинівна,
Українська академія банківської справи
Національного банку України,
завідуюча кафедрою фінансів;
кандидат економічних наук, доцент
Скрипник Юрій Володимирович,
Сумський національний аграрний
університет, доцент кафедри фінансів
Провідна установа – Харківський державний економічний універ-ситет, кафедра фінансів, Міністерство освіти
і науки України
Захист дисертації відбудеться 14 червня 2002 р. о 10 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 55.081.01 в Українській академії банківської справи за адресою: 40030, м. Суми,
вул. Петропавлівська, 57, зала засідань вченої ради.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Української академії банківської справи за адресою: 40030, м. Суми,
вул. Петропавлівська, 57.
Автореферат розісланий 13 травня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.В. Коваленко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Нова економічна система країни у сучасних умовах вимагає розробки і прийняття науково обґрунтованих рішень, які допоможуть забезпечити досягнення темпів сталого економічного зростання. Проблему забезпечення темпів сталого економічного зростання Президент України назвав першочерговим завданням на шляху розвитку економіки України. Президент зазначив, що враховуючи ситуацію, яка зараз склалася у світовій економіці, “реальним бар'єром” він вважає зростання темпів національної економіки на рівні 5-6на рік, і якщо темпи будуть нижчими, у держави не буде шансів у найближчі 10 років досягти необхідних показників для виконання накреслених завдань. У цьому плані 2001 р. був унікальним. Якщо в 2000 р. зростання внутрішнього валового продукту супроводжувалося високими інфляційними процесами (близько 26то в 2001 р. збільшення ВВП на 9,1відбувалося при спадаючих темпах інфляції (6,1Для досягнення темпів економічного зростання в подальшому поряд з іншими чинниками необхідно поліпшувати результати діяльності суб'єктів господарювання. В цьому контексті розвиток фінансово-економічного механізму підприємств та їх адаптація до ринкових умов має важливе теоретичне і практичне значення.
Розвиток фінансово-економічного механізму, розширення і поглиблення змісту, обґрунтування структури побудови і методичне забезпечення його функціонування дозволять поліпшити показники роботи підприємств у нових умовах господарювання. Однак, наукових досліджень стосовно удосконалення і розвитку фінансово-економічного механізму підприємств поки що недостатньо.
У зв'язку з цим вивчення і дослідження умов ефективного розвитку фінансово-економічного механізму підприємств, що відображають напрямки його удосконалення у взаємозв'язку з реструктуризацією підприємств, зумовлюють актуальність і науково-практичну значимість вирішення цієї задачі.
Особливого значення набуває також впровадження у практику методів і важелів регулювання фінансових і економічних процесів, що дадуть можливість підняти на більш високий рівень розвитку економіку підприємств, регіонів і держави в цілому.
Теоретичні і практичні аспекти цієї проблеми досліджувалися в роботах вітчизняних і закордонних вчених і фахівців: І.Т. Балабанова, М.Д. Білик, І.О. Бланка, О.Д. Василика, Н.М. Внукової, М.О. Зайця, А.О. Єпіфанова, Б. Коласса, А. Маршалла, М.Х. Мескона, В.І. Міщенка, В.П. Москаленка, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РОЗВИТОК ФІНАНСОВО-ЕКОНОМІЧНОГО МЕХАНІЗМУ ПІДПРИЄМСТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок