Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ в УМОВАХ ТРАНЗИТНОЇ ЕКОНОМІКИ (НА ПРИКЛАДІ ТУРИСТСЬКИХ УСТАНОВ м. ЯЛТА)

АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ в УМОВАХ ТРАНЗИТНОЇ ЕКОНОМІКИ (НА ПРИКЛАДІ ТУРИСТСЬКИХ УСТАНОВ м. ЯЛТА)

Назва:
АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ в УМОВАХ ТРАНЗИТНОЇ ЕКОНОМІКИ (НА ПРИКЛАДІ ТУРИСТСЬКИХ УСТАНОВ м. ЯЛТА)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,56 KB
Завантажень:
83
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Риндач Марина Олексіївна
УДК 338.48
АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ
СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ в УМОВАХ ТРАНЗИТНОЇ ЕКОНОМІКИ
(НА ПРИКЛАДІ ТУРИСТСЬКИХ УСТАНОВ м. ЯЛТА)
Спеціальність 08.06.02 – Підприємництво, менеджмент та маркетинг
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ-2002


Дисертація є рукопис
Робота виконана на кафедрі менеджменту Міжнародного науково-технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Козаченко Сергій Вікторович,
Міжнародний науково-технічний університет, завідувач
кафедри менеджменту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Стеченко Дмитро Миколайович,
Київський інститут туризму, економіки і права,
завідувач кафедри управління розвитком туризму
кандидат економічних наук, старший науковий співробітник
Шамота Володимир Миколайович,
Апарат Верховної Ради України, заступник
Керівника Головного Науково–експертного управління
Провідна установа - Інститут економіки Національної академії наук України,
відділ соціальної сфери
Захист відбудеться "16 " травня 2002 р. о 16 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.04 в Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, просп. Перемоги, 54/1, ауд. 317
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, Київ, просп. Перемоги, 54/1.
Автореферат розіслано "12" квітня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
професор Федонін О.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективне функціонування соціальної сфери є одним з найважливіших показників соціально-економічного розвитку будь-якої країни. Соціальна сфера на сучасному етапі розвивається більш високими темпами, ніж виробнича. У галузевій структурі доданої вартості економічно розвинутих країн на послуги припадає 58 - 71 %, в Україні – лише 54 %. Повсюдно скорочується питома вага промисловості і зростає частка сфери послуг.
Останнім часом особливу увагу у світі привертає така галузь соціальної сфери, як туризм. За даними Всесвітньої Туристської Організації туризм стає найбільшою галуззю у світі, що перевищує автомобілебудування, металургію, електроніку і сільське господарство.
Особливе значення туризм має в стимулюванні слаборозвинутих у промисловому аспекті регіонів.
В України у соціальної сфері поліпшуються позиції туристичної індустрії як пріоритетної і прибуткової частини системи господарювання, стимулятора збільшення обсягу виробництва товарів і реалізації послуг, активізації підприємницької діяльності. На частку цієї галузі припадає 8,6% валового національного продукту.
Негативно впливають на розвиток індустрії туризму економічна криза, розвал матеріально-технічної бази, зниження платоспроможності основної частини населення, підвищення цін на послуги, що загострює проблему антикризового управління організацією.
Туристський бізнес може стати в Україні вигідним напрямом вкладання капіталу, який дає прямий і швидкий економічний ефект. Окупність витрат у цієї галузі у середньому 2-4 роки, а витрати на створення одного робочого місця у 20 разів менші ніж у промисловості.
У цьому зв'язку розвиток методології, теорії і практики антикризового управління організаціями соціальної сфери набуває для України особливого значення. В роботі зроблено спробу теоретично обґрунтувати і розробити такі методи та інструменти управлiння, використання яких у несприятливих умовах транзитної економіки буде сприяти ефективному функціонуванню організацій соціальної сфери.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до плану науково-дослідних робіт Міжнародного науково-технічного університету (тема “Антикризове управління організаціями в умовах реформування економіки України”, № державної реєстрації 0102U000638) в рамках мiжнародного проекту МОП “Розвиток малого готельного бiзнесу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: АНТИКРИЗОВЕ УПРАВЛІННЯ ОРГАНІЗАЦІЯМИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ в УМОВАХ ТРАНЗИТНОЇ ЕКОНОМІКИ (НА ПРИКЛАДІ ТУРИСТСЬКИХ УСТАНОВ м. ЯЛТА)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок