Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ГЕОМЕТРИЧНЕ ТА КОМП'ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ПРОЦЕСІВ ЗМІНИ ОБ'ЄКТІВ ПІД ВПЛИВОМ ЗАДАНИХ ЧИННИКІВ (НА ПРИКЛАДІ ФІЛЬТРУВАННЯ)

ГЕОМЕТРИЧНЕ ТА КОМП'ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ПРОЦЕСІВ ЗМІНИ ОБ'ЄКТІВ ПІД ВПЛИВОМ ЗАДАНИХ ЧИННИКІВ (НА ПРИКЛАДІ ФІЛЬТРУВАННЯ)

Назва:
ГЕОМЕТРИЧНЕ ТА КОМП'ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ПРОЦЕСІВ ЗМІНИ ОБ'ЄКТІВ ПІД ВПЛИВОМ ЗАДАНИХ ЧИННИКІВ (НА ПРИКЛАДІ ФІЛЬТРУВАННЯ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
29,15 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
ЧЕРНІКОВ Олександр Вікторович
УДК 514.18
ГЕОМЕТРИЧНЕ ТА КОМП'ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ПРОЦЕСІВ ЗМІНИ ОБ'ЄКТІВ ПІД ВПЛИВОМ ЗАДАНИХ ЧИННИКІВ (НА ПРИКЛАДІ ФІЛЬТРУВАННЯ)
Спеціальність 05.01.01 – „Прикладна геометрія, інженерна графіка”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Київ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України
Науковий консультант:– | доктор технічних наук, професор
Михайленко Всеволод Євдокимович,
Заслужений діяч науки України,
професор кафедри нарисної геометрії
та інженерної графіки,
Київський національний університет
будівництва і архітектури (м. Київ);
Офіційні опоненти:– | доктор технічних наук, професор
Ванін Володимир Володимирович,
Заслужений працівник освіти України,
декан фізико-математичного факультету, завідувач кафедри нарисної геометрії, інженерної та комп’ютерної графіки, Національний технічний університет України „Київський політехнічний інститут” (м. Київ);–
доктор технічних наук, професор
БОРИСЕнко Валерій Дмитрович,
завідувач кафедри інженерної графіки,
Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова (м. Миколаїв);–
доктор технічних наук, професор
ТОРМОСОВ Юрій Михайлович,
завідувач кафедри механіки та графіки,
Харківський державний університет
харчування та торгівлі (м. Харків).
Захист відбудеться «16» квітня 2008 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради  Д 26.056.06 у Київському національному університеті будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ, Повітрофлотський проспект, 31, ауд. 466.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою:
03680, Київ, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розіслано 4 березня 2008 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д 26.056.06 ______________ В.О. Плоский


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з важливих задач, що стають перед економікою України, є розробка та впровадження нових, сучасних промислових процесів, машин та апаратів з метою підвищення ефективності виробничих процесів. Вона має розв’язуватися з використанням засобів обчислювальної техніки й повинна бути спрямована на оптимізацію як конструкції, так і режимів експлуатації таких машин, зниження трудових та енергетичних витрат, економію сировини та природних ресурсів, зменшення та запобігання забрудненню довкілля.
Проектування об'єктів машинобудування, промислового й цивільного будівництва, радіоелектроніки й радіотехніки вступає в новий етап свого розвитку, коли разом зі зростанням складності проектів мають забезпечуватися скорочення термінів проектування й зменшення числа проектувальників значною мірою за рахунок автоматизації проектування й комп'ютеризації інженерної праці.
Розв'язання поставлених проблем неможливе без глибокого проникнення в фізичну сутність досліджуваних явищ, розробки та вдосконалення відповідних теоретичних положень, впровадження досягнутих результатів у виробництво. Геометричні методи давно та успішно використовуються в багатьох галузях промисловості. Велику роль тут мають відіграти нові методи геометричного моделювання та їх реалізація в системах комп'ютерної графіки, що дозволить розв'язувати задачі спеціальних дисциплін.
В роботі розглянуто основні геометричні методи, що використовуються при моделюванні об'єктів, процесів та явищ в техніці, та тенденції їхнього розвитку. За напрямок дослідження обрано твердотільне моделювання об'єктів, що утворюються (та змінюються в часі) під впливом різних зовнішніх чинників.
Одним з важливих компонентів багатьох виробничих процесів є фільтрування. Для великої кількості промислових задач необхідний ретельний розподіл гетерогенних систем (суспензій, шламів, осадів) на фази, що їх утворюють: і фільтрат, і осадок прямують на подальшу переробку, інколи рідинна фаза вміщує дорогоцінні компоненти і їх втрати з осадком сильно впливають на економічні показники виробництва, або навпаки, рідинна фаза забруднює цінну тверду фазу та слід знизити її вміст до припустимої величини.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 Реферат на тему: ГЕОМЕТРИЧНЕ ТА КОМП'ЮТЕРНЕ МОДЕЛЮВАННЯ ДИНАМІКИ ПРОЦЕСІВ ЗМІНИ ОБ'ЄКТІВ ПІД ВПЛИВОМ ЗАДАНИХ ЧИННИКІВ (НА ПРИКЛАДІ ФІЛЬТРУВАННЯ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок