Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВПЛИВ ІНДУКЦІЙНОГО ПРОГРІВУ НА МІЦНІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ

ВПЛИВ ІНДУКЦІЙНОГО ПРОГРІВУ НА МІЦНІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ

Назва:
ВПЛИВ ІНДУКЦІЙНОГО ПРОГРІВУ НА МІЦНІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,18 KB
Завантажень:
448
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
НІКОЛАЄВА Олена Климівна
УДК 666. 97. 035
ВПЛИВ ІНДУКЦІЙНОГО ПРОГРІВУ НА МІЦНІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі архітектури та будівельних конструкцій в Донбаському гірничо-металургійному інституті Міністерства освіти і науки України, м. Алчевськ
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент
Рогулін Вадим Валентинович,
Донбаський гірничо-металургійний інститут,
доцент кафедри архітектури і будівельних конструкцій
Офіційні опоненти – доктор технічних наук, професор
Афанасьєв Микола Фірсович,
Луганський національний аграрний університет,
професор кафедри технології та організації будівельного виробництва
– кандидат технічних наук, старший науковий
співробітник
Азутов Володимир Павлович,
Київський національний університет будівництва і
архітектури, завідувач лабораторії.
Провідна установа – Донбаська державна академія будівництва та архітектури, кафедра технологій будівельних матеріалів, виробів та автомобільних доріг, Міністерство освіти і науки України, м. Макіївка
Захист дисертації відбудеться "18" червня 2003 р. о 1300 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.056.05 “Підвалини та фундаменти. Будівельні матеріали та вироби” Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ – 37, Повітрофлотський проспект, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного університету будівництва і архітектури за адресою: 03037, м. Київ – 37, Повітрофлотський проспект, 31.
Автореферат розісланий "15" травня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к.т.н. Блажіс Г.Р.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний рівень нового будівництва і реконструкції існуючих будівель вимагає впровадження високопродуктивних, ресурсозберігаючих і екологічно чистих технологій, що забезпечують автоматизацію виробництва, систем контролю і керування якістю виробів, поліпшення санітарно-гігієнічних умов виробництва, раціональне використання водних і мінеральних ресурсів, застосування вторинних продуктів і відходів промисловості.
Пріоритетним напрямком енергозбереження та підвищення ефективності виробництва в галузі прискорення твердіння бетону є застосування електротермообробки залізобетонних виробів для збірного та монолітного варіантів будівництва, про що засвідчують характеристики зіставлення енергетичного балансу альтернативних технологій.
Одним з найбільш ефективних методів електротермооброблення залізобетонних виробів є індукційний прогрів, застосовуваний як в умовах монолітного, так і заводського домобудівництва. Найважливішими перевагами цього методу є об'ємне нагрівання виробів, формування рівномірного температурного поля, можливість застосування різних схем армування, електробезпечність, гнучкість і висока точність керування. Однак переваги методу можуть бути повною мірою використані лише в тому випадку, якщо є точне уявлення про ті залежності, яким підпорядковується метод і в цілому, і в окремих його частинах. Тому одним зі шляхів підвищення ефективності прискорення твердіння бетону цим методом є встановлення розрахункових залежностей впливу параметрів і характеру прогріву на зміну міцнісних характеристик бетону під час теплового оброблення і на етапі експлуатації виробів.
Передбачення результатів технологічного циклу підвищить надійність експлуатації конструкцій, дасть можливість оптимізувати параметри виробничого процесу з метою зниження енергоємності виробництва, що підкреслює актуальність роботи у зв'язку з прийняттям Закону України " Про енергозбереження" від 01.07.94 р. № 74/94 - ВР і програмного документа "Державна науково - технічна програма енергозбереження в житловому та цивільному будівництві", розробленого Держбудом України в 1994 році.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ВПЛИВ ІНДУКЦІЙНОГО ПРОГРІВУ НА МІЦНІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ ВИРОБІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок