Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УЗГОДЖЕННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВПЛИВІВ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЯМИ РЕГІОНУ

УЗГОДЖЕННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВПЛИВІВ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЯМИ РЕГІОНУ

Назва:
УЗГОДЖЕННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВПЛИВІВ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЯМИ РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,54 KB
Завантажень:
169
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова
Кузьмінов Анатолій Васильович
УДК 338.47:338.24
УЗГОДЖЕННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВПЛИВІВ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЯМИ РЕГІОНУ
08.07.04 – економіка транспорту і зв’язку
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Одеса – 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Одеській національній академії зв’язку ім. О.С. Попова
Міністерства транспорту та зв’язку України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Орлов Василь Миколайович,
Одеська національна академія зв’язку ім. О.С. Попова, професор кафедри економіки підприємства та корпоративного управління
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, с.н.с.
Котлубай Михайло Іванович,
Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень,
доктор економічних наук, доцент
Парсяк Володимир Никифорович,
Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова
Провідна установа: Тернопільска академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємств та корпорацій
Захист відбудеться 20.05.2005 р. о 14.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.816.02 в Одеській національній академії зв’язку ім О.С. Попова за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Одеської національної академії зв’язку ім. О.С. Попова.
Автореферат розісланий 18.04.2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Отливанська Г.А.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Зв’язок є однією з найважливіших галузей господарського комплексу країни, одним зі значних джерел забезпечення функціонування та зростання економіки держави. Сьогодні установлені об’єктивно існуючі закономірності, які кількісно пов’язують розвиток зв’язку будь-якої країни та її економічний розвиток.
Значення зв’язку ще більше підвищується в умовах переходу людства до нової фази свого розвитку – інформаційного суспільства, де засоби зв’язку відіграють провідну роль.
Важливою складовою галузі зв’язку України є сфера телекомунікацій. В сучасних умовах її розвиток прискореними темпами розглядається як один із пріоритетних напрямів науково-технічного прогресу, як фактор підвищення життєвого рівня населення, забезпечення національної безпеки країни.
Разом з тим, за ступенем розвитку сфера телекомунікацій України значно поступається не тільки розвиненим країнам, а й країнам – найближчим сусідам. При цьому аналіз показує, що більшість проблем розвитку цієї сфери, особливо на регіональному рівні, пов’язана з недосконалістю існуючого механізму управління.
Відомо, що найважливішим ресурсом, головним активом будь-якої діяльності є й завжди будуть люди. Тому особливої актуальності набувають питання управління людськими ресурсами (персоналом), оскільки науковою аксіомою є той факт, що господарські відносини в суспільстві не можуть розвиватися випереджальними темпами порівняно з соціальними відносинами.
Актуальність вирішення цієї проблеми підвищується внаслідок негативної дії наступних факторів, які загострилися в сучасних умовах роботи підприємств взагалі і операторів сфери телекомунікацій зокрема. А саме: відсутність гарантії зайнятості, зростання психологічної напруги в колективах і на робочих місцях, відношення до роботи як до засобу існування, слабка задоволеність результатами праці як з боку роботодавців, так і з боку виконавців, недостатнє стимулювання оплати праці і моральне заохочення, виробничий травматизм, наявність шкідливих виробництв, ділянок з недотриманням вимог санітарно-гігієнічних умов праці, авторитарні методи управління, незначні засоби, що виділяються організаціями і фірмами для підвищення кваліфікації і навчання, мала розмаїтість виконуваних трудових функцій та операцій, індивідуальне заохочення, низька самостійність й інформованість тощо.
Як показує досвід, вирішення вищезазначених проблем значною мірою залежить від ефективної системи мотиваційних впливів, що використовуються для стимулювання праці.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УЗГОДЖЕННЯ МОТИВАЦІЙНИХ ВПЛИВІВ НА ЕФЕКТИВНІСТЬ МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ ТЕЛЕКОМУНІКАЦІЯМИ РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок