Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Параметри та режими роботи робочих органів начіпної льонобральної машини

Параметри та режими роботи робочих органів начіпної льонобральної машини

Назва:
Параметри та режими роботи робочих органів начіпної льонобральної машини
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,69 KB
Завантажень:
445
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Львіський державний аграрний університет
Ягелюк Світлана Володимирівна
УДК 631.358:633.521
Параметри та режими роботи робочих органів
начіпної льонобральної машини
05.05.11 – машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник:
Офіційні опоненти:
Провідна установа: |
доктор технічних наук, професор Хайліс Гедаль Абрамович, Луцький державний технічний університет, професор кафедри сільськогосподарського машинобудування.
доктор технічних наук, доцент Прокопенко Дмитро Давидович, Західний філіал Національного наукового центру ”Інститут механізації та електрифікації сільського господарства”, завідувач лабораторії механізації кормовиробництва;
кандидат технічних наук Коваль Сергій Миколайович, Український науково-дослідний інститут по випробуванню та прогнозуванню техніки і технологій для сільськогосподарського виробництва, перший заступник директора.
Тернопільський державний технічний університет ім. І.Пулюя, кафедра технічної механіки і сільськогосподарського машинобудування, Міністерство освіти і науки України, м. Тернопіль.
Захист відбудеться “15 “квітня 2003 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 36.814.03 у Львівському державному аграрному університеті за адресою: 80381, Львівська область, м. Дубляни, Жовківський район, вул. Володимира Великого 1, корпус факультету механізації сільського господарства, аудиторія 34 М.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Львівського державного аграрного університету за адресою: 80381, Львівська область, м. Дубляни, Жовківський район, вул. Володимира Великого 1, головний корпус.
Автореферат розісланий “13“березня 2003 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Ковалишин С.Й.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Льон-довгунець – важлива технічна культура, що широко використовується в народному господарстві, її практичну цінність не можуть замінити інші волокнисті матеріали. У процесі вирощування льону найвідповідальнішим етапом є збирання: його терміни та технічні засоби найбільше впливають на якість і збереженість вирощеної продукції.
Для сучасного етапу розвитку льонарської галузі є характерним вирощування його реформованими господарствами на невеликих площах. Для багатьох з них потрібні малогабаритні машини, які були б надійними в роботі, зручними в обслуговуванні та невеликої вартості. Тому звернута увага на розвиток та вдосконалення саме такої машини.
Раніше для брання льону широко застосовувались начіпні бралки типу ТЛН-1,5, які агрегатували тільки з тракторами марки Т-25. Вони погано копіювали нерівності поля, ненадійно працювали подільники та вивідна секція. Недостатньо ефективною була робота брального апарата з поперечними рівчаками. Тому виникла потреба у розробці конструкції, обґрунтуванні параметрів і режимів роботи робочих органів вдосконаленої начіпної льонобральної машини.
Зв’язок роботи з науковими програмами. Роботу виконано згідно з програмою науково-дослідних робіт Луцького державного технічного університету “Дослідження взаємодії механізмів сільськогосподарських машин з матеріалами” (№ ДР 0100U000258).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є підвищення якості брання льону-довгунця на підставі розробки конструкції, обґрунтування параметрів та режимів роботи подільників і брального апарата вдосконаленої начіпної льонобральної машини.
Відповідно до поставленої мети потрібно було вирішити такі задачі:
– поглибити дослідження фізико-механічних властивостей стебел льону та пасів бральних апаратів;
– обґрунтувати параметри начіпної льонобральної машини, дослідити роботу подільника та взаємодію пасів зі стеблами під час роботи криволінійної льонобральної секції з вивідним пасом;
– теоретично та експериментально дослідити явище виходу стебел з машини та розстеляння їх на землю;
– визначити вплив параметрів робочих органів машини на якість брання та положення стебел в рівчаках і вивідних пристроях, дію тиску в бральних рівчаках на розплющування стебел, проаналізувати їх пошкодження;
– з’ясувати, як впливають параметри подільника на кут нахилу центральних стебел;
– визначити вплив тривалості перебування стебел в розплющеному стані на їх залишкові деформації;
– розробити та виготовити експериментальний зразок начіпної льонобральної машини з удосконаленими робочими органами, провести випробування роботи механізмів та визначити економічну ефективність від її використання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Параметри та режими роботи робочих органів начіпної льонобральної машини

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок