Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ В УМОВАХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ В УМОВАХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

Назва:
ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ В УМОВАХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,20 KB
Завантажень:
226
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Національний університет “Львівська політехніка”
Міністерство освіти і науки України
Полюга Роман Ігорович
УДК 624.271:620.191.46
ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ В УМОВАХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів-2006


Дисертація є рукописом.
Робота виконана на кафедрі “Будівельні конструкції та мости” Національного університету “Львівська політехніка” Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | кандидат технічних наук, доцент
КОВАЛЬ Петро Миколайович,
Національний університет “Львівська політехніка”, доцент кафедри “Будівельні конструкції та мости”. | Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Лантух-Лященко Альберт Іванович,
Національний транспортний університет, професор кафедри “Мости та тунелі”.
кандидат технічних наук, доцент
Закора Олександр Леонтійович,
Дніпропетровський національний університет залізничного транспорту ім. ак. В.Лазаряна, завідувач кафедри мостів | Провідна установа: | Національний університет водного господарства та природокористування, кафедра інженерних конструкцій, Міністерство освіти і науки України, м. Рівне. | Захист відбудеться “ 20 ” жовтня 2006 р. о 11 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д35.052.17.у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів, вул. С.Бандери, 12, ауд. 226 головного корпусу.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: м. Львів, вул. Професорська, 1.
Автореферат розісланий “ 18 ” вересня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д35.052.17. П.Ф. Холод


Підписано до друку 13.09.2006.
Формат 6090 1/16. Папір офсетний.
Друк на різографі. Умов.друк.арк. 1,5. Обл.-видав.арк. 0,89.
Тираж 100 прим. Зам. 60616.
Поліграфічний центр
Видавництва Національного університету “Львівська політехніка”
вул. Ф.Колесси, 2, 79000, Львів


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. За останні роки в Україні видана низка державних директивних документів, направлених на забезпечення надійної експлуатації та продовження ресурсу транспортних споруд. Вихід з ладу прогонових будов мостів після 50-60% нормованого терміну служби призводить до величезних збитків в економіці держави. Довговічність залізобетонної прогонової будови суттєво визначається шириною розкриття тріщин балок прогонової будови. Тому дослідження, які мають за мету визначення реальної тріщиностійкості балок мостів та їх діагностики є нагальними і відповідають потребам дорожньої галузі.
При обстеженнях залізобетонних автодорожніх мостів часто зустрічаються нормальні тріщини з шириною розкриття до 0,2-0,3 мм, деколи – з шириною більше 0,5 мм, які при проїзді транспорту розкриваються ще більше. Проте розрахункова ширина розкриття тріщин значно менша. Окрім цього, при періодичному обстеженні мостів може спостерігатись утворення нових тріщин та розвиток існуючих.
Існуючий в будівельній практиці поділ навантажень за тривалістю дії на постійні та тимчасові не відображає характер та значення цих навантажень. У реальних умовах всі тимчасові навантаження періодично повторюються, тобто мають змінний характер дії. Тому доцільно всі зовнішні навантаження розділити на постійні та змінні. Серед останніх виділяються малоциклові, періодичність повторення яких може сягати декількох десятків, сотень, а деколи й тисяч циклів.
Діючий в Україні ДБН В.2.3-14:2006 “Мости і труби. Правила проектування”, також поділяє всі навантаження на постійні, тимчасові та інші (разом 17 видів навантажень та впливів). Проте найбільш вагому частину у зборі навантажень при розрахунку мостових конструкцій становлять власна вага конструкцій та вертикальне тимчасове навантаження. Тому виникає потреба проаналізувати режими експлуатації автодорожніх мостів на наявність малоциклових навантажень, та їх вплив на роботу залізобетонних прогонових будов.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ТРІЩИНОСТІЙКІСТЬ ЗАЛІЗОБЕТОННИХ БАЛКОВИХ КОНСТРУКЦІЙ АВТОДОРОЖНІХ МОСТІВ В УМОВАХ МАЛОЦИКЛОВИХ НАВАНТАЖЕНЬ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок