Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАКРИТОЇ МЕРЕЖІ ОСУШУВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ( В УМОВАХ ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ)

ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАКРИТОЇ МЕРЕЖІ ОСУШУВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ( В УМОВАХ ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ)

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАКРИТОЇ МЕРЕЖІ ОСУШУВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ( В УМОВАХ ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,26 KB
Завантажень:
405
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
ІНСТИТУТ ГІДРОТЕХНІКИ І МЕЛІОРАЦІЇ
КУЗЬМИЧ ЛЮДМИЛА ВОЛОДИМИРІВНА
УДК 70.23.15
ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ
ЕЛЕМЕНТІВ ЗАКРИТОЇ МЕРЕЖІ
ОСУШУВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ
( В УМОВАХ ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ)
спеціальність 06.01.02 – сільськогосподарські меліорації (технічні науки)
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Національному університеті водного господарства та природокористування Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор технічних наук, професор Гурин Василь Арсентійович, Національний університет водного господарства та природокористування, завідувач кафедри експлуатації гідромеліоративних систем;
Офіційні опоненти | доктор технічних наук, старший науковий співробітник Скрипник Олег В’ячеславович, Інститут гідротехніки і меліорації УААН, головний науковий співробітник;
кандидат технічних наук, доцент Сапсай Григорій Іванович, Національний університет водного господарства та природокористування, доцент кафедри гідромеліорацій.
Провідна установа – Інститут гідромеханіки НАН України
Захист відбудеться 19 квітня 2006 року о 1400 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.362.01 при Інституті гідротехніки і меліорації УААН за адресою: 03022, м. Київ-22, вул. Васильківська, 37.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту гідротехніки і меліорації УААН за адресою: 03022, м. Київ-22, вул. Васильківська, 37.
Автореферат розісланий “___” березня 2006 року.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук Т.І. Топольнік
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Сучасний рівень розвитку водного господарства висуває на передній план питання забезпечення необхідного технічного рівня, якості, надійності та ефективності роботи меліоративних систем. Забезпечення надійної роботи і удосконалення систем із тривалим строком їхньої служби є однією з актуальних проблем експлуатації осушувальних систем.
Упродовж експлуатації осушувальної системи під впливом різних природних та штучних факторів відбуваються процеси деградації матеріалу і, як результат - старіння та пошкодження елементів системи. Для врахування складних процесів деградації матеріалів та зміни роботи гідромеліоративної системи потрібний аналіз об’єктів з позиції теорії надійності.
Необхідність вирішення питань цієї проблеми на основі теорії надійності зумовлена тим, що оцінка функціонування споруд замість інтуїтивно-емпіричного підходу дає можливість заздалегідь надавати елементам і матеріалам властивостей, потрібних для роботи об'єкта в конкретних умовах і проміжках часу.
Використання методів аналізу, які пропонує теорія надійності, дає змогу підвищити надійність та ефективність роботи технічних систем. Однак у меліорації, зокрема в осушенні, недостатньо використовуються нові підходи для оцінки роботи елементів систем. Тому аналіз надійності елементів осушувальної системи для удосконалення конструкцій її елементів є актуальним, оскільки осушення закритим дренажем в Україні є переважаючим.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконувалась в рамках науково- дослідної роботи кафедри експлуатації гідромеліоративних систем НУВГП “Інструкція з класифікації і обліку аварій на державних водогосподарських системах і захисних спорудах” (2001-2002рр.), в якій здобувач приймала участь як виконавець.
Мета роботи. Метою роботи є аналіз надійності елементів закритої регулюючої мережі осушувальної системи, що включає розробку методів оцінки надійності та удосконалення елементів осушувальних систем при експлуатації діючих систем та їх реконструкції.
Задачі досліджень. Для досягнення поставленої мети були вирішені наступні задачі:
· аналіз впливу різних факторів на надійність елементів осушувальних систем;
· вивчення причин виникнення і оцінка впливу характерних пошкоджень, відмов, аварій (аварійних ситуацій) на споруди та гідромеліоративну систему загалом у процесі експлуатації;
· кількісний аналіз відмов і оцінка надійності елементів закритої мережі осушувальної системи;
· розробка технічних рішень для вдосконалення елементів закритої регулювальної мережі осушувальної системи;
· обґрунтування строків проведення ремонтно–експлуатаційних робіт для елементів закритої осушувальної мережі.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ НАДІЙНОСТІ ТА УДОСКОНАЛЕННЯ ЕЛЕМЕНТІВ ЗАКРИТОЇ МЕРЕЖІ ОСУШУВАЛЬНОЇ СИСТЕМИ ( В УМОВАХ ЗАХІДНОГО ПОЛІССЯ УКРАЇНИ)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок